Urokliwy Pobyt dla Dwojga | Wrocław

0.0 2 Opinie

Urokliwy Pobyt dla Dwojga | Wrocław


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wrocławskie Stare Miasto jest bez wątpienia niezwykle urokliwe i nastrojowe. W pamięci turystów zapada szczególnie jego najstarsza część - Ostrów Tumski. Zapraszamy Was na Pobyt w Hotelu Tumskim, wyjątkowym obiekcie położonym w jednej z najciekawszych lokalizacji stolicy Dolnego Śląska! Komfortowe warunki doskonale przygotowanego hotelu i piękne, historyczne otoczenie sprawią, że i Wy dołączycie do grona piewców tej części Wrocławia! Czy to fantastyczne miasto w ogóle potrzebuje dodatkowej rekomendacji...? Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje nocleg wraz ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu 3-gwiazdkowym położonym w samym sercu Wrocławia. Dodatkowo obdarowani mają możliwość zjedzenia trzydaniowej kolacji w jednej z dwóch restauracji przylegających do obiektu.

Jakie restauracje mogą wybrać obdarowani?
Jedną z możliwości jest kolacja w Karczmie Młyńskiej. Niezwykle interesująca jest też druga opcja. Obdarowani będą mogli zjeść kolację w restauracji na pokładzie Barki Tumskiej.

Gdzie położony jest hotel?

Hotel Tumski położony jest przy Wyspie Słodowej! Ta wysepka na Odrze to dla Wrocławian miejsce kultowe! Jest ponadto prawdziwą ozdobą zabytkowego Ostrowa Tumskiego.

Urokliwy Pobyt dla Dwojga | Wrocław sprawdzi się jako idealny pomysł na prezent dla rodziców lub dla rodzeństwa. Dzień w pięknym, przyjaznym mieście może być z pewnością świetnie spędzonym czasem! Na 100% będzie takim Pobyt w wyjątkowym wrocławskim obiekcie! Pobyt we Wrocławiu to gwarancja przyjemnych chwil!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje nocleg wraz ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu położonym w samym sercu Wrocławia. Dodatkowo obdarowani mają możliwość zjedzenia trzydaniowej kolacji ( 3 daniowa propozycja szefa kuchni) w jednej z dwóch restauracji przylegających do obiektu. Parking na terenie hotelu jest dodatkowo płatny na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Tumski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena

Wszystko było dokładnie takie jak we voucherze. Jesteśmy zadowoleni ze spędzonego czasu.

katarzyna f

Bardzo mila i uprzejma obsługa w hotelu, przyjaźnie nastawiona do gości i pomocna.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.