Tygodniowy Wypoczynek w Bacówce dla Dwojga | Radawa

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Wypoczynek w Bacówce dla Dwojga | Radawa


Radawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3899,99 zł

3899,99 zł

O prezencie

Marzycie, by wyrwać się z zatłoczonego miasta i odpocząć na łonie natury? Nie chcielibyście jednak rezygnować z pewnych udogodnień? Tygodniowy Pobyt dla Dwojgaw Bacówce Radawa to idealne połączenie hotelowych wygód i pięknych okoliczności przyrody! W ramach pobytu będziecie mieli nielimitowany dostęp do strefy SPA, więc oprócz odpoczynku, zadbacie również o swoje zdrowie. Obiekt został zaprojektowany w stylu góralskim, a jego otoczenie tworzy rozległy, sosnowy las! Aż chce się oddychać!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy pobyt (6 dób hotelowych) w Bacówce Radawa, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
Oprócz pobytu w klimatycznym domku bądź pokoju, otrzymają Państwo również śniadania, obiadokolację.

Czy wiesz, że…
W radawskich lasach zamieszkuje spora ilość dzikich zwierząt. Spacerując, bardzo często możemy natrafić na sarny, jelenie, zające, wiewiórki oraz lisy. Z kolei nad wodą łatwo spotkać bobry i wydry.

Tygodniowy Pobyt dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz pomysłu na ciekawy wyjazd? Najlepiej na łono natury? Tygodniowy Pobyt dla Dwojga w Bacówce Radawa to doskonały pomysł na prezent dla małżeństwa. Świetny podarunek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Przygoda na łonie natury to wielkie emocje i świetna zabawa!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

7 dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje śniadania oraz obiadokolacje (możliwość dokupienia lunchu 10zł/os dorosła). Osoby obdarowane mają możliwość nielimitowanego korzystania ze strefy SPA. Dzieci do lat 12 – 50% zniżki na nocleg. Parking dodatkowo płatny 20,00/doba. W przypadku pobytu z dziećmi występuje dodatkowa opłata: Nocleg: Dzieci w wieku 0-3 - za darmo Od 3 lat (dostawka) - 100 zł/osoba, 150 zł cały pobyt pupila - pakiet 4 łapy. Obiadokolacja: Dzieci w wieku 0-3 - za darmo, Od 3 do 12 lat - 42 zł/osoba, Od 12 lat - 85 zł/osoba.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bacówka Radawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.