Tygodniowy Wypoczynek w Bacówce dla Dwojga | Radawa

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Wypoczynek w Bacówce dla Dwojga | Radawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzycie, by wyrwać się z zatłoczonego miasta i odpocząć na łonie natury? Nie chcielibyście jednak rezygnować z pewnych udogodnień? Tygodniowy Pobyt dla Dwojgaw Bacówce Radawa to idealne połączenie hotelowych wygód i pięknych okoliczności przyrody! W ramach pobytu będziecie mieli nielimitowany dostęp do strefy SPA, więc oprócz odpoczynku, zadbacie również o swoje zdrowie. Obiekt został zaprojektowany w stylu góralskim, a jego otoczenie tworzy rozległy, sosnowy las! Aż chce się oddychać!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy pobyt (6 dób hotelowych) w Bacówce Radawa, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
Oprócz pobytu w klimatycznym domku bądź pokoju, otrzymają Państwo również śniadania, obiadokolację.

Czy wiesz, że…
W radawskich lasach zamieszkuje spora ilość dzikich zwierząt. Spacerując, bardzo często możemy natrafić na sarny, jelenie, zające, wiewiórki oraz lisy. Z kolei nad wodą łatwo spotkać bobry i wydry.

Tygodniowy Pobyt dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz pomysłu na ciekawy wyjazd? Najlepiej na łono natury? Tygodniowy Pobyt dla Dwojga w Bacówce Radawa to doskonały pomysł na prezent dla małżeństwa. Świetny podarunek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Przygoda na łonie natury to wielkie emocje i świetna zabawa!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

7 dni.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje śniadania oraz obiadokolacje (możliwość dokupienia lunchu 10zł/os dorosła). Osoby obdarowane mają możliwość nielimitowanego korzystania ze strefy SPA. Dzieci do lat 12 – 50% zniżki na nocleg. Parking dodatkowo płatny 20,00/doba. W przypadku pobytu z dziećmi występuje dodatkowa opłata: Nocleg: Dzieci w wieku 0-3 - za darmo Od 3 lat (dostawka) - 100 zł/osoba, 150 zł cały pobyt pupila - pakiet 4 łapy. Obiadokolacja: Dzieci w wieku 0-3 - za darmo, Od 3 do 12 lat - 42 zł/osoba, Od 12 lat - 85 zł/osoba.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bacówka Radawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.