Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica


Szczawnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3489,00 zł

3489,00 zł

O prezencie

Marzycie o wspaniałym wypoczynku, który pozwoli Wam na odreagowanie stresu? Marzy Wam się relaks? Zapraszamy do Beskidów Zachodnich na Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga! Korzystajcie z uroków uzdrowiska, zwiedzajcie urokliwe miasteczko i cieszcie się bogatą ofertą hotelową. Do Waszej dyspozycji będzie sauna fińska oraz łaźnia parowa, bilard, sala fitness oraz wypoczywalnia! Odkryjcie zupełnie nowe miejsce na mapie Polski i porządnie się zrelaksujcie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy pobyt (6 dób hotelowych) w hotelu Smile, dla dwóch osób, a także wybrany masaż 20 minut dla każdej z osób.

Z jakich atrakcji hotelowych możemy korzystać?
Do Waszej dyspozycji będzie: strefa wellness (w godzinach 17-20), sala fitness, bilard, piłkarzyki oraz wypoczywalnia. Otrzymacie również rabat na wybrane zabiegi i kolejny pobyt, a także upominek od hotelu.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary młodej, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla pary? Podaruj im relaksujący, Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga! Urokliwe Beskidy Zachodnie sprawiają, że przeżycie będzie doskonałym podarunkiem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Chłopaka! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczawnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 6 nocy ze śniadaniami, w komfortowym pokoju dla dwóch osób dorosłych. Dla każdej z obdarowanych osób wybrany masaż 20 minut, dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17 – 20, sali fitness, wypoczywalni, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10 % rabat na wybrane zabiegi oraz 10 % rabatu na dalszy pobyt. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, wakacji okresu świąteczno - noworocznego, ferii i długich weekendów. Pobyt w tych okresach możliwy za dopłatą zgodnie z obowiązującym cennikiem w hotelu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Smile

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.