JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Rodziny | Szczawnica

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Rodziny | Szczawnica


Szczawnica
4 os.

3260 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
3260 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukacie miejsca, gdzie moglibyście wypocząć całą rodziną? Najlepiej w komfortowym hotelu, w miejscu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie? Zapraszamy na Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Rodziny! Całą rodziną odpocznijcie od zgiełku miasta i codziennej rutyny! Przenieście się na tydzień do Beskidów Zachodnich i zobaczcie jak poprawia się Wasz nastrój! Strefa wellness, sala fitness, dla najmłodszych bilard i piłkarzyki...cieszcie się chwilami, spędzonymi w rodzinnym gronie i pokochajcie urokliwą Szczawnicę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy pobyt (6 dób hotelowych) w hotelu Smile, dla czterech osób (2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 12. roku życia).

Z jakich atrakcji hotelowych możemy korzystać?
Do Waszej dyspozycji będzie: strefa wellness (w godzinach 17-20), sala fitness, bilard, piłkarzyki oraz wypoczywalnia. Otrzymacie również rabat na wybrane zabiegi i kolejny pobyt, a także upominek od hotelu. Dla rodziców wybrany masaż 20 minut.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla rodziców, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na prezent dla znajomych? Chciałbyś podarować im coś, z czego skorzystają całą rodziną? Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga to strzał w dziesiątkę! Zwiedzanie urokliwej Szczawnicy, chodzenie po górach i korzystanie z oferty hotelu...świetny pomysł na super prezent dla całej rodzinki! Wspólnie spędzone chwile będą najlepszym prezentem, który pozwoli im na odpoczynek i odprężenie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczawnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 6 nocy w komfortowym pokoju dla dwóch osób dorosłych oraz dla dwójki dzieci do 12 roku życia. Dla każdej z obdarowanych osób dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17 – 20, sali fitness, wypoczywalni, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10 % rabat na wybrane zabiegi oraz 10 % rabatu na dalszy pobyt. Dla rodziców wybrany masaż 20 minut. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, okresu świąteczno - noworocznego i długich weekendów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.