Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Rodziny | Szczawnica

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile*** dla Rodziny | Szczawnica


Szczawnica
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

4799,00 zł

4799,00 zł

O prezencie

Szukacie miejsca, gdzie moglibyście wypocząć całą rodziną? Najlepiej w komfortowym hotelu, w miejscu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie? Zapraszamy na Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Rodziny! Całą rodziną odpocznijcie od zgiełku miasta i codziennej rutyny! Przenieście się na tydzień w góry i zobaczcie jak poprawia się Wasz nastrój! Strefa wellness, sala fitness, dla najmłodszych bilard i piłkarzyki...cieszcie się chwilami, spędzonymi w rodzinnym gronie i pokochajcie urokliwą Szczawnicę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy pobyt (6 dób hotelowych) w hotelu Smile, dla czterech osób (2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 12. roku życia). Dla rodziców wybrany masaż 20 minut.

Z jakich atrakcji hotelowych możemy korzystać?
Do Waszej dyspozycji będzie: strefa wellness (w godzinach 17-20), sala fitness, bilard, piłkarzyki oraz wypoczywalnia. Otrzymacie również rabat na wybrane zabiegi i kolejny pobyt, a także upominek od hotelu. 

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla rodziców, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na prezent dla znajomych? Chciałbyś podarować im coś, z czego skorzystają całą rodziną? Tygodniowy Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga to strzał w dziesiątkę! Zwiedzanie urokliwej Szczawnicy, chodzenie po górach i korzystanie z oferty hotelu...świetny pomysł na super prezent dla całej rodzinki! Wspólnie spędzone chwile będą najlepszym prezentem, który pozwoli im na odpoczynek i odprężenie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczawnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 6 nocy w komfortowym pokoju dla dwóch osób dorosłych oraz dla dwójki dzieci do 12 roku życia. Dla każdej z obdarowanych osób dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17 – 20, sali fitness, wypoczywalni, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10 % rabat na wybrane zabiegi oraz 10 % rabatu na dalszy pobyt. Dla rodziców wybrany masaż 20 minut. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, wakacji okresu świąteczno - noworocznego, ferii i długich weekendów. Pobyt w tych okresach możliwy za dopłatą zgodnie z obowiązującym cennikiem w hotelu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Smile

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.