JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga | Mielno

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga | Mielno


Mielno
2 os.

1499,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1499,99 zł

Marzycie o szybkim wypadzie nad morze? Chcielibyście spędzić ze sobą wyjątkowe chwile? Mamy dla Was idealną propozycję-Wyjątkowy Pobyt w Domku na Wodzie dla Dwojga, podczas którego spędzicie noc w niepowtarzalnej atmosferze! Na  miejscu będziecie mogli m.in. oglądać piękne zachody słońca, pływać rowerem wodnym, czy grillować na plaży. Odpocznijcie od codziennej rutyny! Zdrowotne właściwości nadmorskiego powietrza, piękne krajobrazy i moc atrakcji, jakie na Was czekają, sprawią, że to miejsce na długo zapadnie w pamięć!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na wodzie ze śniadaniami, które dostarczane są do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Oferta nie dotyczy domku 8-osobowego H7.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Czy na miejscu można skorzystać z parkingu?
Tak, dla osób obdarowanych zapewniony jest darmowy parking.

Czy wiesz, że...
Projektanci domków na wodzie tworząc je, wzięli pod uwagę naturę i ekologię? Zależało im na tym, by do wykonania projektów nie używano chemii, więc wśród materiałów, z których zbudowany jest domek, znajdziesz głównie drewno i beton. Wystój wnętrz, również zaprojektowany jest w zgodzie z naturą, dlatego przeważa tam drewno, a elewację wykonano ze świerka skandynawskiego. Drewno to jest nieimpregnowane, więc naturalnie będzie się starzeć. Do ekologii nawiązują też umieszczone na dachu solarne panele, które ogrzewają domki w chłodniejsze dni.

Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent dla przyjaciół, prezent dla zakochanych.

Czy wymarzony prezent dla Twoich rodziców to wypoczynek nad wodą? Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga to relaks w magicznym miejscu! Możliwość zamieszkania na wodzie brzmi niczym sen, a Ty możesz ten sen zamienić w rzeczywistość i podarować bliskim voucher na przeżycie wyjątkowych chwil w Domku na Wodzie! Zachody słońca obserwowane z łóżka sprzyjają romantycznym uniesieniom, więc jest to idealny prezent dla zakochanych! Nie szukaj dłużej pomysłu na prezent, tylko zaskocz najbliższych Wypoczynkiem w Domku na Wodzie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na wodzie oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30,. Oferta nie dotyczy domku 8-osobowego H7. Prezent można realizować od 1 października do 20 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3045
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.