Tygodniowy Wypoczynek dla Rodziny | Wrocław

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Wypoczynek dla Rodziny | Wrocław


Oferta niedostępna
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Odpoczynek w mieście pełnym urokliwych uliczek i ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Doskonały pomysł! Tygodniowy Wypoczynek dla Rodziny we Wrocławiu to znakomita okazja, aby odpocząć od codziennych obowiązków. Hotel, mieszczący się na Wyspie Młyńskiej, “sąsiaduje” z Odrą i stanowi świetną “bazę wypadową” do zwiedzania wrocławskich zakamarków. Atrakcje we Wrocławiu? Jest ich całe mnóstwo! Zarówno tych rozrywkowych, jak i tych, które niosą walor edukacyjny! Zakochajcie się w tym cudownym mieście!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 7-dniowy (6 dób hotelowych) pobyt w Hotelu Tumski, mieszczącym się we Wrocławiu, dla maksymalnie trzech osób. Dzieci (do 7 lat) mogą przebywać w hotelu bezpłatnie. Prezent zawiera również pełną ofertę śniadaniową.

Gdzie znajduje się hotel?
Hotel położony jest na Wyspie Młyńskiej, przy samej Odrze.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 12 dnia następnego.

Tygodniowy Wypoczynek dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent dla znajomych

Ciekawy prezent dla rodziny? Może wyjazd, do pełnego atrakcji Wrocławia? Tygodniowy Wypoczynek dla Rodziny to znakomita okazja, aby poznać to ciekawe miasto. Przeżycie doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji imienin lub urodzin! Będzie również świetnym pomysłem na prezent dla dziadków - niech pojadą z wnukiem na zwiedzanie i relaks! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: noclegi ze śniadaniami. Pokój standard 7 dni: 6 - doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00. Na miejscu można wykupić dodatkowe usługi dostępne w hotelu. Dziecko do lat 7 bezpłatnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Tumski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.