Tygodniowy Wyjazd dla Rodziny | Wrocław

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Wyjazd dla Rodziny | Wrocław


Oferta niedostępna
2-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Nadszedł czas upragnionego odpoczynku? Chcielibyście wybrać się gdzieś całą rodziną? Szukacie miejsca, w którym i dorośli, i dziecko będą dobrze się bawić? Zapraszamy na Tygodniowy Wyjazd dla Rodziny do pełnego atrakcji Wrocławia! Poznajcie to przepiękne miasto, zwiedzając najciekawsze miejsca. Hotel, w którym będziecie odpoczywać, znajduje się na Wyspie Młyńskiej, tuż przy Odrze. Z jego okien rozciąga się bajeczny widok. To będzie wspaniała wycieczka, która połączy relaks i możliwość zwiedzania ciekawych miejsc!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 7-dniowy (6 dób hotelowych) pobyt w Hotelu Tumski, mieszczącym się we Wrocławiu, dla maksymalnie trzech osób. Dzieci (do 7 lat) mogą przebywać w hotelu bezpłatnie.

Gdzie znajduje się hotel?
Hotel położony jest na Wyspie Młyńskiej, przy samej Odrze.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 12 dnia następnego.

Tygodniowy Wyjazd dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla rodziców, prezent świąteczny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla znajomych? Tygodniowy Wyjazd dla Rodziny do urokliwego Wrocławia to okazja, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać to ciekawe miasto. Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek urodzinowy lub imieninowy. Będzie również świetnym wyborem z okazji Dnia Mamy lub Dnia Ojca! Zamiast rzeczy, podaruj bliskim emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

2-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Pokój standard 7 dni: 6 - doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.  Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00. Na miejscu można wykupić dodatkowe usługi dostępne w hotelu oraz wykupić posiłki. Dopłata za 1 osobę w opcji z posiłkami to 130 zł/doba.Dziecko do lat 7 bezpłatnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Tumski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.