Tygodniowy Odpoczynek dla Rodziny | Wrocław

0.0 0 Opinie

Tygodniowy Odpoczynek dla Rodziny | Wrocław


Oferta niedostępna
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie zwiedzać polskie miasta i odkrywać ich zakamarki? Doskonale wiecie, że wyjazd z dziećmi musi odbyć się do miejsca, gdzie są liczne atrakcje? Wrocław doskonale spełni Wasze życzenia! Zapraszamy na Tygodniowy Odpoczynek dla Rodziny. Hotel mieści się na Wyspie Młyńskiej i jest znakomitą “bazą wypadową” do zwiedzania, ale także poznawania jakie atrakcje Wrocław oferuje. Spędźcie niezapomniany czas, podziwiając Panoramę Racławicką lub bawiąc się w słynnym zoo. Odpocznijcie od codziennych obowiązków, delektując się pysznymi posiłkami, które macie zapewnione!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 7-dniowy (6 dób hotelowych) pobyt w Hotelu Tumski, mieszczącym się we Wrocławiu, dla maksymalnie trzech osób. Dzieci (do 7 lat) mogą przebywać w hotelu bezpłatnie.
Prezent zawiera również pełną ofertę żywieniową (śniadania i obiadokolacje).

Gdzie znajduje się hotel?
Hotel położony jest na Wyspie Młyńskiej, przy samej Odrze.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 12 dnia następnego.

Tygodniowy Odpoczynek dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent dla dziadków

Ciekawe miasto, z bogatą historią, oferujące wiele miejsc wartych zobaczenia? Wrocław. Miasto, które zapewnia dużo atrakcji najmłodszym? Również Wrocław! Tygodniowy Odpoczynek dla Rodziny pozwoli na zregenerowanie sił i poznanie ciekawego miasta! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek dla rodziców lub dziadków. Świetny pomysł na prezent dla każdej rodziny, która chce poznać tajemniczy Wrocław!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami. Pokój standard 7 dni: 6 - doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00. Na miejscu można wykupić dodatkowe usługi dostępne w hotelu oraz wykupić dodatkowe posiłki. Dziecko do lat 7 bezpłatnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Tumski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.