SPA dla Twojego Samochodu | Warszawa

0.0 0 Opinie

SPA dla Twojego Samochodu | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

100,00 zł

100,00 zł

O prezencie

Lubisz, gdy Twój samochód lśni i błyszczy? Zadbaj o niego w sposób profesjonalny i skorzystaj ze SPA dla Twojego Samochodu! Spraw, że pielęgnacja Twoje samochodu zostanie zrobiona szybko i fachowo. Niezależnie czy posiadasz samochód osobowy, terenowy czy też vana, pielęgnacja będzie dobrym wyborem. W jej skład wchodzi mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych, zaczernianie opon oraz odświeżenie zapachu.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kompleksowe spa dla jednego samochodu.

Co wchodzi w skład takiego spa?
W skład spa wchodzi mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych, zaczernianie opon oraz odświeżenie zapachu.

Ile czasu trwa pielęgnacja?
Czas trwania jest zależny od samochodu.

SPA dla Twojego samochodu sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla dziadka

Szukasz pomysłu na prezent, który będzie praktyczny i ucieszy bliską Ciosobę?  SPA dla Twojego Samochodu to idealna okazja, aby wyręczyć kogoś w dbaniu o samochód i powierzyć go opiece fachowców! Idealny upominek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od pojazdu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Auto osobowe. Voucher dedykowany dla jednej osoby. Prezent obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i terenowe oraz typu VAN. Organizator zapewnia mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych, zaczernianie opon, odświeżenie zapachu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Detailing Project

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.