eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tygodniowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Tygodniowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto


Gdańsk
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1499,00 zł

1499,00 zł

O prezencie

Marzysz o wielkiej przygodzie? Chciałbyś poczuć się wolny i wyruszyć gdzie oczy Cię poniosą? Tygodniowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym to wyjątkowa okazja, aby zapomnieć o wszystkich problemach i zaznać wyjątkowej przygody! Jaki cel podróży wybierzesz? Wszystko zależy od Ciebie! Spakuj najważniejsze rzeczy w kufry, załóż kask, daj gaz do dechy i pojedź dokładnie tam gdzie sobie wymarzyłeś albo...zmień plany! Ty decydujesz!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocykla turystycznego włoskiej marki Benelli na 7 dni.

Jaki jest model motocykla?
Model motocykla to TRK502 lub TRK502X o pojemności 500cm3 i mocy 47KM na gwarancji, z pełnym ubezpieczeniem OC/AC oraz kompletem kufrów.

Czy wiesz, że...
Firma Benelli, produkująca motocykle, ma swoje muzeum marki! Znajduje się ono we włoskim miasteczku Pesaro!

Tygodniowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca, prezent dla chłopaka.

Szukasz pomysłu na naprawdę wyjątkowy prezent, który dostarczy obdarowanemu niesamowitych wrażeń? Tygodniowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym to doskonały pomysł na prezent dla męża lub taty! Wyjątkowa przygoda, która zostanie zapamiętana na długie lata sprawi, że nie będzie to kolejny nieudany prezent! Podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej- kask, kurtka, rękawice, spodnie.

Czas trwania

7 dni.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. A lub A2- posiadane minimum 6 miesięcy, dowód osobisty, kaucja. Najpóźniej w dniu wynajmu motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł (gotówka lub karta płatnicza) na poczet ewentualnych szkód (zwrotna przy oddawaniu motocykla). Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej: kask, kurtka, rękawice, spodnie (istnieje możliwość wypożyczenia specjalistycznej odzieży motocyklowej bezpośrednio u Wykonawcy, za dodatkową opłatą). Limit przebiegu dziennego wynosi 300 km, po jego przekroczeniu opłata wynosi 1zł brutto za 1km. Przed jazdą wymagane jest zapoznanie się z regulaminem Wykonawcy oraz podpisanie oświadczenia zobowiązującego do jego przestrzegania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Moto Elephant

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje