SPA dla Twojego Samochodu Premium | Warszawa

0.0 0 Opinie

SPA dla Twojego Samochodu Premium | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Twój samochód musi być czysty? Lubisz jego błyszczący wygląd i świeży zapach? Pozwól profesjonalistom zadbać o Twoje auto! SPA dla Twojego Samochodu Premium to gwarancja Twojego zadowolenia i radość z błyszczącego samochodu! W skład “zabiegu” wchodzi: ekskluzywne mycie i czyszczenie auta (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, nowy zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), mycie silnika, korekta lakieru one step - polerowanie, twardy wosk (od soft99 na 12 miesięcy). Zaufaj sprawdzonej marce i zadbaj o swój samochód w sposób Premium!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kompleksowe czyszczenie samochodu w wersji Premium.

Dla jakiego typu samochodu jest prezent?
Prezent przeznaczony jest dla samochodów osobowych, terenowych oraz van-ów.

Ile czasu trwa pielęgnacja?
Czas trwania jest zależny od posiadanego samochodu.

SPA dla Twojego Samochodu Premium sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla ukochanej, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na naprawdę praktyczny prezent, który z pewnością ucieszy bliską Ci osobę? SPA dla Twojego Samochodu w wersji Premium to gwarancja zadowolenia i z pewnością udany podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji urodzin, imienin bądź jako dowód miłości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od pojazdu.

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Prezent obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i terenowe oraz typu VAN. Organizator zapewnia Ekskluzywne mycie i czyszczenie auta (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), mycie silnika, korekta lakieru one step - polerowanie, twardy wosk od soft 99 na 12msc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Detailing Project

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.