SPA dla Twojego Samochodu Premium | Warszawa

0.0 0 Opinie

SPA dla Twojego Samochodu Premium | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Twój samochód musi być czysty? Lubisz jego błyszczący wygląd i świeży zapach? Pozwól profesjonalistom zadbać o Twoje auto! SPA dla Twojego Samochodu Premium to gwarancja Twojego zadowolenia i radość z błyszczącego samochodu! W skład “zabiegu” wchodzi: ekskluzywne mycie i czyszczenie auta (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, nowy zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), mycie silnika, korekta lakieru one step - polerowanie, twardy wosk (od soft99 na 12 miesięcy). Zaufaj sprawdzonej marce i zadbaj o swój samochód w sposób Premium!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kompleksowe czyszczenie samochodu w wersji Premium.

Dla jakiego typu samochodu jest prezent?
Prezent przeznaczony jest dla samochodów osobowych, terenowych oraz van-ów.

Ile czasu trwa pielęgnacja?
Czas trwania jest zależny od posiadanego samochodu.

SPA dla Twojego Samochodu Premium sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla ukochanej, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na naprawdę praktyczny prezent, który z pewnością ucieszy bliską Ci osobę? SPA dla Twojego Samochodu w wersji Premium to gwarancja zadowolenia i z pewnością udany podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji urodzin, imienin bądź jako dowód miłości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od pojazdu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Prezent obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i terenowe oraz typu VAN. Organizator zapewnia Ekskluzywne mycie i czyszczenie auta (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), mycie silnika, korekta lakieru one step - polerowanie, twardy wosk od soft 99 na 12msc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Detailing Project

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.