Rytuał Tajski | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Rytuał Tajski | Lublin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy wiesz, dlaczego dalekowschodnie cywilizacje tak świetnie rozwinęły sztuki masażu? Wynika to z tego, że dawniej podobne zabiegi wiązane były z rytuałami oczyszczenia. Ich działanie miało na celu przywrócenie równowagi między ciałem a duchem. Mimo, to że dzisiaj są one wykonuje się je zupełnie niezależnie od wierzeń, ich działanie pozostaje niezmienione. Pozwalają na osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia, przez co wpływają pozytywnie zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Wybierz się do SPA i przekonaj się o niezwykłych właściwościach Rytuału Tajskiego!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Rytuał Tajski, w skład którego wchodzi: 50- minutowy olejkowy masaż tajski całego ciała, 20-minutowy masaż tajski stóp, 20- minutowy azjatycki masaż twarzy kokonami jedwabników, aplikację liftingującego kremu z jadem żmii.

Jak wygląda olejkowy masaż tajski i jakie przynosi korzyści?
W olejkowym masażu tajskim wykorzystywane są techniki akupresurowe, czyli uciski oraz elementy masażu ajurwedyjskiego – płynne gładzące. Masaż ten wspomaga układ nerwowy oraz odpornościowy.

Jakimi olejami wykonywany jest masaż?
Masaż wykonywany jest za pomocą oleju kokosowego oraz jaśminowego.


Rytuał Tajski | Lublin to warty rozważenia prezent dla kobiety. Dzięki odpowiednim zabiegom na różne partie ciała zapewnia on kompleksową pielęgnację przy jednoczesnym wprowadzeniu uczestniczącej w nim osoby w stan głębokiego relaksu. Czyni to ten podarunek wymarzonym upominkiem dla osób przemęczonych lub zapracowanych. Wręczając tego typu praktyczny prezent na urodziny, dbasz o zdrowie piękno i zdrowie duchowe drugiej osoby.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: olejkowy masaż tajski całego ciała, masaż tajski stóp, azjatycki masaż twarzy kokonami jedwabników, aplikację liftingującego kremu z jadem żmii. Na miejscu można skorzystać z kabiny prysznicowej przed a także po masażach i rytuałach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Świątynie Świata

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Klara

Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Super przeżycie, bardzo polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.