Rytuał Tajski | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Rytuał Tajski | Lublin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy wiesz, dlaczego dalekowschodnie cywilizacje tak świetnie rozwinęły sztuki masażu? Wynika to z tego, że dawniej podobne zabiegi wiązane były z rytuałami oczyszczenia. Ich działanie miało na celu przywrócenie równowagi między ciałem a duchem. Mimo, to że dzisiaj są one wykonuje się je zupełnie niezależnie od wierzeń, ich działanie pozostaje niezmienione. Pozwalają na osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia, przez co wpływają pozytywnie zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Wybierz się do SPA i przekonaj się o niezwykłych właściwościach Rytuału Tajskiego!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Rytuał Tajski, w skład którego wchodzi: 50- minutowy olejkowy masaż tajski całego ciała, 20-minutowy masaż tajski stóp, 20- minutowy azjatycki masaż twarzy kokonami jedwabników, aplikację liftingującego kremu z jadem żmii.

Jak wygląda olejkowy masaż tajski i jakie przynosi korzyści?
W olejkowym masażu tajskim wykorzystywane są techniki akupresurowe, czyli uciski oraz elementy masażu ajurwedyjskiego – płynne gładzące. Masaż ten wspomaga układ nerwowy oraz odpornościowy.

Jakimi olejami wykonywany jest masaż?
Masaż wykonywany jest za pomocą oleju kokosowego oraz jaśminowego.


Rytuał Tajski | Lublin to warty rozważenia prezent dla kobiety. Dzięki odpowiednim zabiegom na różne partie ciała zapewnia on kompleksową pielęgnację przy jednoczesnym wprowadzeniu uczestniczącej w nim osoby w stan głębokiego relaksu. Czyni to ten podarunek wymarzonym upominkiem dla osób przemęczonych lub zapracowanych. Wręczając tego typu praktyczny prezent na urodziny, dbasz o zdrowie piękno i zdrowie duchowe drugiej osoby.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: olejkowy masaż tajski całego ciała, masaż tajski stóp, azjatycki masaż twarzy kokonami jedwabników, aplikację liftingującego kremu z jadem żmii. Na miejscu można skorzystać z kabiny prysznicowej przed a także po masażach i rytuałach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Świątynie Świata

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Klara

Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Super przeżycie, bardzo polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.