JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rytuał Samurajski | Lublin

Rytuał Samurajski | Lublin


Lublin
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiesz dlaczego Rytuał Samurajski daje nieporównywalnie lepsze rezultaty od klasycznego masażu sportowego? Przede wszystkim dlatego, że wykorzystuje różne rodzaje przyrządów – bambusowe pałeczki, miotełki – które oddziałują na mięśnie znacznie i zamiast rozbijać napięcie mięśni, pobudzają je do samoistnego rozluźnienia. Taki kompleksowy zabieg na różne partie ciała, zapewni Ci ogromny komfort: pomoże się rozluźnić i osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Jednak słowa tego nie oddadzą. Aby przekonać się o skuteczności rytuału, musisz wybrać się do salonu!

Co obejmuje prezent?
Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy.

Rytuał Samurajski sprawdzi się jako:
Prezent dla Mężczyzny, Upominek dla Ukochanego, Prezent dla Brata, Podarek na Dzień Ojca

Rytuał Samurajski to oryginalny prezent, który najwięcej korzyści przyniesie osobom aktywnie uprawiającym sporty. Jest to subtelniejsza alternatywa dla sportowego masażu, która daje jednak dużo lepsze rezultaty. Wręczając taki podarunek pomagasz bliskiej osobie dbać o zdrowie, gwarantując jej jednocześnie dużo rozkoszy. Z tego względu, jest to zarówno praktyczny prezent dla mężczyzny, jak dla kobiety.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy. Na miejscu można skorzystać z kabiny prysznicowej przed a także po masażach i rytuałach.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Jan K.

Cóż powiedzieć ciekawe doświadczenie i miłe wrażenia .

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.