Rytuał Samurajski | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Rytuał Samurajski | Lublin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wiesz dlaczego Rytuał Samurajski daje nieporównywalnie lepsze rezultaty od klasycznego masażu sportowego? Przede wszystkim dlatego, że wykorzystuje różne rodzaje przyrządów – bambusowe pałeczki, miotełki – które oddziałują na mięśnie znacznie i zamiast rozbijać napięcie mięśni, pobudzają je do samoistnego rozluźnienia. Taki kompleksowy zabieg na różne partie ciała, zapewni Ci ogromny komfort: pomoże się rozluźnić i osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Jednak słowa tego nie oddadzą. Aby przekonać się o skuteczności rytuału, musisz wybrać się do salonu!

Co obejmuje prezent?
Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy.


Rytuał Samurajski | Lublin i to oryginalny prezent, który najwięcej korzyści przyniesie osobom aktywnie uprawiającym sporty. Jest to subtelniejsza alternatywa dla sportowego masażu, która daje jednak dużo lepsze rezultaty. Wręczając taki podarunek pomagasz bliskiej osobie dbać o zdrowie, gwarantując jej jednocześnie dużo rozkoszy. Z tego względu, jest to zarówno praktyczny prezent dla mężczyzny, jak dla kobiety.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy. Na miejscu można skorzystać z kabiny prysznicowej przed a także po masażach i rytuałach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Świątynie Świata

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jan K.

Cóż powiedzieć ciekawe doświadczenie i miłe wrażenia .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.