Rytuał Samurajski | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Rytuał Samurajski | Lublin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wiesz dlaczego Rytuał Samurajski daje nieporównywalnie lepsze rezultaty od klasycznego masażu sportowego? Przede wszystkim dlatego, że wykorzystuje różne rodzaje przyrządów – bambusowe pałeczki, miotełki – które oddziałują na mięśnie znacznie i zamiast rozbijać napięcie mięśni, pobudzają je do samoistnego rozluźnienia. Taki kompleksowy zabieg na różne partie ciała, zapewni Ci ogromny komfort: pomoże się rozluźnić i osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Jednak słowa tego nie oddadzą. Aby przekonać się o skuteczności rytuału, musisz wybrać się do salonu!

Co obejmuje prezent?
Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy.


Rytuał Samurajski | Lublin i to oryginalny prezent, który najwięcej korzyści przyniesie osobom aktywnie uprawiającym sporty. Jest to subtelniejsza alternatywa dla sportowego masażu, która daje jednak dużo lepsze rezultaty. Wręczając taki podarunek pomagasz bliskiej osobie dbać o zdrowie, gwarantując jej jednocześnie dużo rozkoszy. Z tego względu, jest to zarówno praktyczny prezent dla mężczyzny, jak dla kobiety.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rytuał Samurajski obejmuje 50- minutowy sportowy masaż samurajski całego ciała, 10- minutowy masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi, 15- minutowy tajski masaż stóp, 15- minutowy rozluźniający azjatycki masaż głowy. Na miejscu można skorzystać z kabiny prysznicowej przed a także po masażach i rytuałach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Świątynie Świata

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jan K.

Cóż powiedzieć ciekawe doświadczenie i miłe wrażenia .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.