Romantyczny Masaż dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
2 os.

296 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Romantyczny Masaż Dwojga to wspólny relaks i czas który razem spędzicie w miłej atmosferze, przy lampce szampana i nastrojowej muzyce. Prezent dla ciała i duszy, które po takiej dawce relaksu pozwolą Wam jeszcze bardziej cieszyć się swoim towarzystwem. Nic tak nie zbliża jak relaksacyjny masaż z bliską Twojemu sercu osobą.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w nastrojowej sali z muzyką. Obie osoby masowane są równocześnie. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.Opinie (3)

Łukasz

Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa, wszystko przebiegło bez problemu. Pozdrawiamy

Kamila i Kordian

Wyjątkowo miły, w pełni profesjonalny personel. W każdym aspekcie odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie. Dziękujemy.

Jacek

Cześć, wraz z narzeczoną korzystaliśmy z prezentu dla dwojga początkowy prezent miał być parasaling w Sopocie. Niestety tego weekendu co zaplanowaliśmy padał deszcz i wiał wiatr. Pogoda uniemożliwiła odbycie prezentu. Wszystko starałem sie załatwić drogą telefoniczną. Z mojego doświadczenia wszystkim polecam drogę mailową, szybciej sie załatwi rezerwacje. W końcu skorzystaliśmy z masażu dla dwojga w Warszawie na miejscu wszystko lux, polecam serdecznie miały być 2 kieliszki szampana a dostaliśmy całą butelkę. Sam masaż profesjonalny warto skorzystać po ciężkim tygodniu. pozdrawiam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.