Profesjonalny Makijaż | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Profesjonalny Makijaż | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Wiesz, że nawet duże doświadczenie w robieniu makijażu nie zastąpi profesjonalnej pomocy drugiej osoby? Olśniewająco wykonany make up, staje się częścią Twojej kreacji, dlatego pomoc w jego perfekcyjnym wykonaniu jest szczególnie cenna przed ważnymi wydarzeniami. Skonsultuj swój pomysł na własny wizerunek z doświadczoną stylistką i wspólnie wypracujcie idealnie dopasowany do Twojej osobowości makijaż. Wybierz się do salonu i wyglądaj tak, jak sobie wymarzysz!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje profesjonalne wykonanie makijażu przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Makijaż dopasowywany jest do okazji oraz typu urody.

 

Profesjonalny Makijaż | Lublin to podarunek, który zostanie doceniony przez każdą kobietę, lubiącą wyglądać elegancko i oryginalnie. Taki upominek to zarówno świetny prezent dla córki, jak i ciekawy pomysł na niespodziankę dla koleżanki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje profesjonalne wykonanie makijażu przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Makijaż dopasowywany jest do okazji oraz typu urody.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.