Profesjonalny Makijaż | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz, że nawet duże doświadczenie w robieniu makijażu nie zastąpi profesjonalnej pomocy drugiej osoby? Olśniewająco wykonany make up, staje się częścią Twojej kreacji, dlatego pomoc w jego perfekcyjnym wykonaniu jest szczególnie cenna przed ważnymi wydarzeniami. Skonsultuj swój pomysł na własny wizerunek z doświadczoną stylistką i wspólnie wypracujcie idealnie dopasowany do Twojej osobowości makijaż. Wybierz się do salonu i wyglądaj tak, jak sobie wymarzysz!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje profesjonalne wykonanie makijażu przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Makijaż dopasowywany jest do okazji oraz typu urody.

Profesjonalny Makijaż sprawdzi się jako:

Prezent dla Ukochanej, Podarunek na Dzień Matki, Upominek z okazji Dnia Kobiet

Profesjonalny makijaż to podarunek, który zostanie doceniony przez każdą kobietę, lubiącą wyglądać elegancko i oryginalnie. Taki upominek to zarówno świetny prezent dla córki, jak i ciekawy pomysł na niespodziankę dla koleżanki.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje profesjonalne wykonanie makijażu przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Makijaż dopasowywany jest do okazji oraz typu urody.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.