JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Motorówkę

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Motorówkę

Wrocław
1-6 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Lubicie szybką jazdę? W takim razie z pewnością pokochacie szybką żeglugę! Wejdźcie na pokład jachtu motorowego Adela i wyruszcie na spotkanie falom. 50-cio konny silnik Hondy rozpędza motorówkę do 27 węzłów. Cała moc łodzi jest do Waszej dyspozycji. To od Was zależy czy chcecie skakać po falach i pruć z maksymalną prędkością, czy delektować się spokojną żeglugą. Poczuć zastrzyk adrenaliny i dreszcz emocji, czy napawać się panoramą Wrocławia i pięknem nadodrzańskiej przyrody. Wybór jest trudny, ale w ciągu godziny z pewnością uda się Wam pogodzić relaks i przygodę. Wejdźcie na pokład motorówki i odpocznijcie od zgiełku miasta i ulicznych korków.

 

Prezent obejmuje:

  • Wynajem motortówki na godzinę,
  • Paliwo niezbędne do zabawy,
  • Świetną zabawę!
     

Nasz katalog marzeń ma same fajne prezenty! Nie wierzysz? Spójrz na Poprowadź Motorówkę! To niesamowity prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego! Adrenalina, dobra zabawa i piękne widoki to przepis na świetne wspomnienia. Tak właśnie wygląda nasza recepta na oryginalny prezent dla przyjaciół. Super prezenty są na wyciągnięcie dłoni. Podaruj voucher prezentowy i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie i kurtka przeciwwiatrowa.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje wynajem motorówki oraz paliwo. Wymagany jest patent min. sternika motorowodnego. Trasa rejsu: Przystań HOW Rancho na Grobli - Wyspa Opatowicka - Most Grunwaldzki – Katedra - Uniwersytet Wrocławski - Wyspa Słodowa (proponowana trasa).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1329
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.