Poprowadź Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 „Goździk” | Katowice (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Zabrze
1 os.

1599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Oglądasz filmy wojenne i marzysz by być uczestnikiem toczących się zdarzeń? Chciałbyś być jednym z kultowych "Czterech Pancernych" i znaleźć się na pokładzie profesjonalnego wojskowego pojazdu? Teraz masz taką okazję! Poprowadź Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 „Goździk” i przekonaj się na własnej skórze jakie niesamowite możliwości posiada ten militarny kolos! Poczuj moc "Goździka", o konstrukcji czołgu pływającego PT-76 oraz podwoziu transportera opancerzonego MTLB. Usiądź za sterami tej nietuzinkowej maszyny i upewnij się, że nie ma dla niej przeszkody nie do pokonania. Wpraw w ruch ten olbrzymi pojazd i rozpocznij przygodę w roli żołnierza brygady pancernej!


Parametry techniczne:

 • Silnik wysokoprężny JAMZ-238W o mocy 240 KM,
 • Prędkości maksymalne:
  • na drodze - 60 km/h,
  • w terenie: 30 km/h,
  • na wodzie: 4,5 km/h.
 • Zasięg na lądzie: 500 km,
 • Zasięg artyleryjski: 15 300 m,
 • Waga pocisku: 21,76 kg (odłamkowo - burzący),
 • Pojazdy tego typu są w czynnej służbie Wojska Polskiego.
 
Nie masz pomysłu na niezwykły Prezent dla niezwykłej osoby? Brak Ci inspiracji co kupić dla Niego, zafascynowanego historią Wojska Polskiego? Nie zastanawiaj się dłużej! Wejdź na naszą fabrykę niesamowitych Prezentów i pozwól bliskiej Ci osobie zrealizować swoje marzenia! Podaruj jazdę Gąsienicową Haubicę Samobieżną 2S1 „Goździk”! Ten niebanalny Prezent na pewno przyniesie jej wiele radości i będzie ogromnym zastrzykiem adrenaliny!

Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Na realizację prezentu należy zarezerwować około 30 minut. Jazda trwa ok. 20 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do listopada.

Informacje dodatkowe

W czas trwania prezentu wchodzi indywidualne szkolenie obsługi prowadzenia pojazdu. Czas szkolenia zależy od osoby obdarowanej. Wejście do Muzeum wiąże się z dodatkową opłatą: bilet normalny 10 zł, bilet ulgowy 5 zł.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności