Paintball Laserowy dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

90,00 zł

90,00 zł

O prezencie

Chcecie “wyszaleć się” po ciężkim tygodniu? A może macie ochotę na rozrywkę i zabawę w jednym? Poznajcie Paintball Laserowy dla Dwojga! Wejdźcie w system tajemniczych korytarzy i przeszkód i w panującym półmroku spróbujcie wykazać się intuicją, refleksem i zimną krwią, aby pokonać przeciwnika! Wasze doznania będą wzmocnione przez lampy UV, lasery i kolorofony, w taki sposób, aby rozgrywka była przez Was zapamiętana na długo! Kto wygra? Przekonajcie się sami!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera trwającą 60 minut rozgrywkę paintballową dla 2 osób.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać, jednakże wymagana jest zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas przeżycia.

Czy wiesz, że…
LASER TAG jest odmianą paintballu, gdzie zamiast kulki z farbą strzelamy wiązką podczerwieni, całkowicie bezpieczną dla grającego.

Paintball Laserowy dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent urodzinowy, prezent na rocznicę.

Chciałbyś podarować znajomym coś nietuzinkowego? Paintball Laserowy dla Dwojga to doskonały pomysł! Idealny podarunek dla pary, która chce spróbować czegoś nowego. Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy bądź z okazji rocznicy! Doskonała zabawa, mnóstwo uśmiechu i rywalizacja! Satysfakcja gwarantowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry. Prezent realizowany w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

XArena Game Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.