Orientalny Masaż dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Orientalny Masaż dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Kiedy ostatnio zrobiliście coś razem? Z dala od telefonów, pracy, maili? Pora, aby zadbać o swój spokój, porządny relaks i nadrobić czas we dwoje! Wybierzcie się na Orientalny Masaż dla Dwojga w klimatycznym salonie Tao Tao SPA w Warszawie. Urządźcie sobie odprężającą randkę, podczas której będziecie masowani w tym samym czasie. Wykwalifikowany personel zadba, aby Wasze mięśnie opuścił stres, bóle spowodowane napięciem odeszły w niepamięć, a głowy i serca zajęły się sobą nawzajem, dzięki czemu doznania będą jeszcze przyjemniejsze.

Co zawiera prezent?
Voucher obejmuje Orientalny Masaż dla Dwojga?

Czym jest Orientalny Masaż?
Podczas wizyty będziecie mieli do wyboru Klasyczny Masaż Tajski, Balijski lub Olejkowy.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wizyta potrwa godzinę.

Orientalny Masaż dla Dwojga | Warszawa pozytywnie zaskoczy Twoją drugą połówkę. Zaproś ją na nietypową randkę, która pozwoli Wam doznać głębokiego odprężenia ciała i umysłu. Podczas gdy masażyści zajmą się Waszymi mięśniami, Wy będziecie mogli poświęcić ten czas tylko dla siebie i skupić się na tym, co dla Was najważniejsze. Zorganizuj wspólne przeżycie z okazji urodzin, imienin, Walentynek, Dnia Kobiet lub świąt.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby obdarowane mają do wyboru Klasyczny Masaż Tajski, Balijski lub Olejkowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tao Tao Spa Warszawa Ursynów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Piotr W.

Masaż dla dwojga był super prezentem. Miejsce bardzo ładnie udekorowane, cała atmosfera powoduje że już od momentu wejścia zaczynamy się relaksować. Sam masaż również bardzo fajny i na koniec jedyne to czego chcieliśmy to wrócić na kolejny. Panie masażystki to profesjonalistki i robią fantastyczny masaż relaksacyjny (bo taki wybraliśmy). Polecamy i na pewno tu wrócimy :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.