Oczyszczający Zabieg na Twarz | Legnica (okolice)

0.0 0 Opinii

Oczyszczający Zabieg na Twarz | Legnica (okolice)


Gniewomirowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Czujesz, że stres i obowiązki odbijają się na skórze Twojej twarzy? Pragniesz relaksu połączonego z pielęgnacją? Oczyszczający Zabieg na Twarz to doskonałą forma relaksu i zadbania o własne zdrowie! Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Oczyszczający Zabieg na Twarz dla jednej osoby.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to pewien rodzaj mezoterapii, jednak bez zastosowania igieł. Dlatego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze. Te z kolei wspomagają głębsze wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Czy wiesz, że...
Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostały usunięte, skóra jest zatem oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostały zneutralizowane, a zatem proces starzenia się skóry został powstrzymany na pewien czas.

Oczyszczający Zabieg na Twarz sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla mamy, prezent urodzinowy.

Podaruj piękno! Ten slogan nabiera mocy dzięki Oczyszczającemu Zabiegowi na Twarz, który sprawdzi się jako prezent dla niej z okazji urodzin i nie tylko! Efekty doceni każda kobieta, dlatego jest to pomysł na doskonały upominek dla mamy! Podaruj bliskiej Ci osobie czas na zadbanie o siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gniewomirowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

55 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Innocence Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.