JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Niezwykły Masaż Twarzy | Warszawa

Niezwykły Masaż Twarzy | Warszawa


Warszawa
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Każda kobieta posiada to spojrzenie, którym potrafi powalić na nogi każdego faceta. Dlatego każda z kobiet wie, jak ważne jest pielęgnowanie okolic oczu. Zmarszczki, sińce, opuchlizna to rzeczy, za którymi nikt nie przepada. Ponad to piękne spojrzenie od razu sprawia, że twarz wygląda młodziej i promienniej. Teraz możesz zadbać o swój wygląd dzięki Niezwykłemu Masażowi Twarzy. Polega on na masowaniu okolic oczu specjalną szpatułką z wykorzystaniem różanego olejku, który wprawi Cię w głęboki relaks. Przekrocz próg salonu Sensiva i przekonaj się jak bardzo wszyscy będą oczarowani Twoim spojrzeniem!

Prezent obejmuje:

  • Masaż szpatułką wokół oczu,
  • Pełen relaks.


Prezent dla kobiety to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przejrzyj naszą ofertę i podaruj bliskiej osobie voucher na prezent w formie przeżycia. Przykładowo Niezwykły Masaż Twarzy to świetna propozycja dla wszystkich kobiet. Pełen relaks połączony z zabiegiem na twarz to coś, o czym marzy każda kobieta! Możesz być pewien, że ten upominek na pewno ją zaskoczy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg polega na masażu okolic oczu szpatułką przy użyciu olejku różanego. Podczas zabiegu odblokowane zostaną meridiany, czyli punkty energetyczne. Zabieg usuwa cienie oraz opuchnięcia pod oczami oraz usuwa zmarszczki. W razie dolegliwości zdrowotnych przed zabiegiem skonsultuj się z lekarzem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.