Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora | Trójmiasto


Gdynia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

98,99 zł

98,99 zł

O prezencie

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora, Gdańsk - Vanity Day Spa

Odprężenie jest niezwykle ważną częścią codziennego życia. Postaw na cudowny relaks, wybierając niezwykły Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Gdańsku. Odwiedź renomowany salon SPA i przenieś się do świata przyjemnego odpoczynku. Doświadczona masażystka wykona kojące ruchy, które pozwolą rozluźnić spięte mięśnie i zapewnią Ci zmysłowy relaks - z dala od codziennych spraw. Postaw na odprężenie i zapomnij o bólu mięśni!

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Gdańsku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa masaż?
Masaż Relaksacyjny Pleców potrwa 30 minut.

Dla kogo najbardziej wskazany jest masaż pleców?
Przede wszystkim dla osób, które cierpią na bóle pleców, wynikających z siedzącego trybu życia. Doskonale pomaga również na bóle mięśniowe, problemy z cyrkulacją krwi i limfy oraz stany zmęczenia psychofizycznego. Dodatkowo gwarantuje niecodzienny relaks i odprężenie, więc jest polecany osobom zmęczonym.

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora - Voucher na prezent

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Gdańsku to wyjątkowa podróż do krainy przyjemnego relaksu i odprężenia. Jest to znakomity pomysł na prezent, dzięki któremu zaskoczysz bliską osobę odpoczynkiem i ciekawą przygodą. Taki podarunek dobrze sprawdzi się na każdą okazję - mniejszą i większą, ale także jako niespodzianka zupełnie bez okazji. Przekonaj się, że spełnianie marzeń bliskich jest łatwe i przyjemne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Masaż Relaksacyjny Pleców przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które cierpią na bóle pleców, wynikających z siedzącego trybu życia. Doskonale pomaga również na bóle mięśniowe, problemy z cyrkulacją krwi i limfy oraz stany zmęczenia psychofizycznego. Dodatkowo gwarantuje niecodzienny relaks i odprężenie, więc jest polecany osobom zmęczonym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Vanity Day Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.