Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa

0.0 0 Opinie

Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Macierzyństwo zbliża się do Ciebie wielkimi krokami, a Ty potrzebujesz chwili relaksu? Pragniesz dobrze przygotować się do ważnej roli, jaką jest wychowanie dziecka? Mamy zatem coś specjalnego dla Ciebie! Wybierz się na Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży, wykonywany w pozycji bocznej lub półsiedzącej. Dzięki masażowi osiągniesz całkowite odprężenie umysłu, jak i ciała, podatnego na dolegliwości związane z okresem ciąży. Odzyskaj energię i dołącz do grona szczęśliwych matek! Poczuj moc relaksu!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży wykonywany w pozycji bocznej lub półsiedzącej

Jaki korzyści płyną z zabiegu?
Ten specjalistyczny masaż pozwoli wyeliminować dolegliwości związane z ciążą m.in. poczucie dyskomfortu, ociężałość nóg, bóle pleców i odcinka szyjnego kręgosłupa oraz zastoje limfatyczne w okolicach rąk i nóg.

Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa sprawdzi się jako prezent dla przyszłej mamy. Podaruj jej rozkoszną chwilę w postaci niebywałego odprężenia. Niewątpliwie taki masaż dostarczy jej wiele radości i energii. Obdaruj szczęściem swoją kobietę i przyszłą mamę Twojego dziecka. Zobacz szeroki uśmiech na jej twarzy, gdy powróci do domu rozpromieniona, zrelaksowana i zmotywowana do działania. Niech lekko wkroczy do krainy harmonii i szczęścia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne oraz czas karmienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Amari SPA Częstochowa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.