Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa

0.0 0 Opinie

Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Macierzyństwo zbliża się do Ciebie wielkimi krokami, a Ty potrzebujesz chwili relaksu? Pragniesz dobrze przygotować się do ważnej roli, jaką jest wychowanie dziecka? Mamy zatem coś specjalnego dla Ciebie! Wybierz się na Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży, wykonywany w pozycji bocznej lub półsiedzącej. Dzięki masażowi osiągniesz całkowite odprężenie umysłu, jak i ciała, podatnego na dolegliwości związane z okresem ciąży. Odzyskaj energię i dołącz do grona szczęśliwych matek! Poczuj moc relaksu!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży wykonywany w pozycji bocznej lub półsiedzącej

Jaki korzyści płyną z zabiegu?
Ten specjalistyczny masaż pozwoli wyeliminować dolegliwości związane z ciążą m.in. poczucie dyskomfortu, ociężałość nóg, bóle pleców i odcinka szyjnego kręgosłupa oraz zastoje limfatyczne w okolicach rąk i nóg.

Masaż Relaksacyjny dla Kobiet w Ciąży | Częstochowa sprawdzi się jako prezent dla przyszłej mamy. Podaruj jej rozkoszną chwilę w postaci niebywałego odprężenia. Niewątpliwie taki masaż dostarczy jej wiele radości i energii. Obdaruj szczęściem swoją kobietę i przyszłą mamę Twojego dziecka. Zobacz szeroki uśmiech na jej twarzy, gdy powróci do domu rozpromieniona, zrelaksowana i zmotywowana do działania. Niech lekko wkroczy do krainy harmonii i szczęścia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne oraz czas karmienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Amari SPA Częstochowa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.