Masaż Olejkowy | Kraków

0.0 0 Opinie

Masaż Olejkowy | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

224,99 zł

224,99 zł

O prezencie

Marzysz o chwili wytchnienia od codziennego zgiełku? Zrób sobie przerwę i wskocz do świata relaksu wraz z Masażem Olejkowym. Poczuj delikatność i piękny zapach wybranego przez Ciebie olejku i odpręż swoje ciało. To zabieg, który wycisza i rozluźnia nie tylko fizycznie, sprawia także, że uwolnisz się od stresu, oddając całkowicie dusze i ciało w ręce prawdziwej rozkoszy. Nie zastanawiaj się ani chwili, czas na głęboki wypoczynek!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż olejkowy dla jednej osoby. Przed masażem mamy możliwość wyboru olejku: zielona herbata, różany, pomarańczowo- czekoladowy, kokosowy.

Czy wiesz, że…
Kiedy czujemy na swojej skórze dotyk, również w czasie masażu, nasz organizm wydziela endorfiny, które uważane są za naturalny środek przeciwbólowy. Niektórzy twierdzą też, że 60 minutowy masaż całego ciała, ma podobny wpływ na organizm jak 7-8 godzin dobrego snu.

Masaż Olejkowy sprawdzi się jako:
prezent dla Mamy, prezent dla koleżanki, prezent dla ukochanej

W czasach ciągłego pośpiechu i stresu, najbardziej doceniamy chwile, w których możemy choć na chwilę zapomnieć o codzienności. Dlatego też podaruj na urodziny Masaż Olejkowy, który sprawi, że ukojenia zazna nie tylko ciało, ale także dusza. Dzień Matki zbliża się nieubłaganie? Zapomnij o standardowych prezentach i w ten wyjątkowy dzień spraw ukochanej mamie czas na relaks! Uśmiech na twarzy osoby obdarowanej gwarantowany!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazowe klapki, bieliznę oraz szlafrok.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Przed masażem jest możliwość wyboru olejku: zielona herbata, różany, pomarańczowo- czekoladowy, kokosowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Thai Bali Spa Kraków

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.