Masaż Ma Uri | Warszawa | ul. Chmielna 5

0.0 0 Opinie

Masaż Ma Uri | Warszawa | ul. Chmielna 5


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Marzysz o oderwaniu się od rzeczywistości? Chcesz zwolnić tempo, zamknąć oczy i poddać się niebywałemu odprężeniu? To nie jest trudne. Wystarczy, że zapoznasz się z tajnikami masażu relaksacyjnego o egzotycznej nazwie Ma Uri. Masaż, wywodzący się z polinezyjskiej metody uzdrawiania, praktykowanej w Nowej Zelandii, jest formą połączenia dotyku i zmysłowej muzyki oraz tańca. Dzięki swoim właściwościom nie tylko rozluźnia ciało, ale również pozwala odstresować się i zapewnić równowagę zdrowotną, jak i emocjonalną. Zatem sięgnij po Masaż Ma Uri, naelektryzuj się pozytywną energią i wybierz się w podróż do krainy Twoich emocji.

Co obejmuje prezent?
Masaż całego ciała wykonywany za pomocą przedramienia.

Ile trwa realizacja prezentu?
Czas trwania to 1 godzina.

Jakie są korzyści z zabiegu?
Masaż jest skuteczną metodą terapii, odpręża i relaksuje ciało. Pozwala odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój oraz pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, likwidując zmęczenie, odmładzając i ujędrniają ciało. Poprawia koloryt skóry i przemianę materii,a także przywraca optymalną wagę ciała, sprawność i witalność organizmu.

Masaż Ma Uri | Warszawa | ul. Chmielna 5, to ciekawy prezent na każdą okazję, bo która kobieta nie marzy zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się do świata emocji, a dodatkowo zregenerować swoje siły witalne. Zaskocz bliską Ci osobę taką propozycją na relaks w SPA.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Terra Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.