JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.

179 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
179 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz jak wiele korzyści może Ci przynieść Masaż Gorącymi Kamieniami? Jest to bardzo stara sztuka, która wywodzi się z dalekiego wschodu i łączy w sobie elementy techniki akupresury, aromaterapii i termoterapii. Ciepłe kamienie ułożone na odpowiednich miejscach Twojego ciała oddają energię, rozluźniając mięśnie i dogłębnie Cię odprężając. Wpływa to pozytywnie na przywrócenie równowagi organizmu, co może rozwiązać bardzo wiele, nieraz nawet skomplikowanych problemów zdrowotnych. A przy tym jest po prostu cudownie relaksujące. Sprawdź jak ten masaż wpłynie na Ciebie i Twoje ciało!

Co obejmuje prezent?
90 minutowy masaż całego ciała gorącymi kamieniami.

Na czym polega ten masaż?
Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Tworzą swoistą mapę, po której porusza się doświadczony masażysta.

Jakie są korzyści z realizacji masażu?
Realizacja masażu przyczyni się do usprawnienia przepływu energii przez zmęczony organizm, ułatwi pozbycie się negatywnej energii i pozwoli wzmocnić organizm.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec to niebanalny prezent dla każdego, kto chce poprawić swoje samopoczucie w zdrowy sposób. Relaksacyjny zabieg głęboko odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte osoby, dlatego jest to wyjątkowy prezent dla kobiety lub mężczyzny, którzy prowadzą stresujący tryb życia – są przepracowani lub przytłoczeni codziennymi obowiązkami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Masaż Gorącymi Kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Sylwia

Obsługa na wysokim poziomie - miła, kompetentna, dyskretna; estetyczne, czyste wnętrze; zabieg profesjonalny i przyjemny. Dziękuję

 

Idealny sposób na relaks w miejscu, którego obsługa zapewnia najwyższe poczucie komfortu.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.