Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec

0.0 3 Opinie

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Czy wiesz jak wiele korzyści może Ci przynieść Masaż Gorącymi Kamieniami? Jest to bardzo stara sztuka, która wywodzi się z dalekiego wschodu i łączy w sobie elementy techniki akupresury, aromaterapii i termoterapii. Ciepłe kamienie ułożone na odpowiednich miejscach Twojego ciała oddają energię, rozluźniając mięśnie i dogłębnie Cię odprężając. Wpływa to pozytywnie na przywrócenie równowagi organizmu, co może rozwiązać bardzo wiele, nieraz nawet skomplikowanych problemów zdrowotnych. A przy tym jest po prostu cudownie relaksujące. Sprawdź jak ten masaż wpłynie na Ciebie i Twoje ciało!

Co obejmuje prezent?
50 minutowy masaż całego ciała gorącymi kamieniami.

Na czym polega ten masaż?
Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Tworzą swoistą mapę, po której porusza się doświadczony masażysta.

Jakie są korzyści z realizacji masażu?
Realizacja masażu przyczyni się do usprawnienia przepływu energii przez zmęczony organizm, ułatwi pozbycie się negatywnej energii i pozwoli wzmocnić organizm.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec to niebanalny prezent dla każdego, kto chce poprawić swoje samopoczucie w zdrowy sposób. Relaksacyjny zabieg głęboko odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte osoby, dlatego jest to wyjątkowy prezent dla kobiety lub mężczyzny, którzy prowadzą stresujący tryb życia – są przepracowani lub przytłoczeni codziennymi obowiązkami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Gorącymi Kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Sylwia

Obsługa na wysokim poziomie - miła, kompetentna, dyskretna; estetyczne, czyste wnętrze; zabieg profesjonalny i przyjemny. Dziękuję

 

Idealny sposób na relaks w miejscu, którego obsługa zapewnia najwyższe poczucie komfortu.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.