Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec

0.0 3 Opinie

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Czy wiesz jak wiele korzyści może Ci przynieść Masaż Gorącymi Kamieniami? Jest to bardzo stara sztuka, która wywodzi się z dalekiego wschodu i łączy w sobie elementy techniki akupresury, aromaterapii i termoterapii. Ciepłe kamienie ułożone na odpowiednich miejscach Twojego ciała oddają energię, rozluźniając mięśnie i dogłębnie Cię odprężając. Wpływa to pozytywnie na przywrócenie równowagi organizmu, co może rozwiązać bardzo wiele, nieraz nawet skomplikowanych problemów zdrowotnych. A przy tym jest po prostu cudownie relaksujące. Sprawdź jak ten masaż wpłynie na Ciebie i Twoje ciało!

Co obejmuje prezent?
50 minutowy masaż całego ciała gorącymi kamieniami.

Na czym polega ten masaż?
Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Tworzą swoistą mapę, po której porusza się doświadczony masażysta.

Jakie są korzyści z realizacji masażu?
Realizacja masażu przyczyni się do usprawnienia przepływu energii przez zmęczony organizm, ułatwi pozbycie się negatywnej energii i pozwoli wzmocnić organizm.

Masaż Gorącymi Kamieniami | Sosnowiec to niebanalny prezent dla każdego, kto chce poprawić swoje samopoczucie w zdrowy sposób. Relaksacyjny zabieg głęboko odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte osoby, dlatego jest to wyjątkowy prezent dla kobiety lub mężczyzny, którzy prowadzą stresujący tryb życia – są przepracowani lub przytłoczeni codziennymi obowiązkami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Gorącymi Kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Sylwia

Obsługa na wysokim poziomie - miła, kompetentna, dyskretna; estetyczne, czyste wnętrze; zabieg profesjonalny i przyjemny. Dziękuję

 

Idealny sposób na relaks w miejscu, którego obsługa zapewnia najwyższe poczucie komfortu.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.