Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga | Konin

0.0 0 Opinie

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga | Konin


Konin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Czy zgodzicie się, że trudno o wspólne spędzanie czasu na relaksacji zbliża do siebie i jeszcze silniej zawiązuje więzi? Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga to propozycja dla wszystkich, którzy odprężać lubią się w towarzystwie bliskiej osoby. Taki odpoczynek przynosi dużo lepszy efekt, a ponadto wyklucza ryzyko nudy – która dla towarzyskich osób, mogłaby być nie do zniesienia. Wybierzcie się do salonu w SPA i razem pogrążcie się w błogiej rozkoszy. Niech ten czas będzie dla Was świętem!

Co obejmuję prezent?

Prezent obejmuje: 60 minutowy masaż gorącymi kamieniami.

Jakie są zalety masażu gorącymi kamieniami?

Masaż wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Jest to masaż rozgrzewający i odprężający wykonywany przy pomocy bazaltowych kamieni – gładkich, czarnych, ogrzewanych do temperatury około 42 – 50 stopni C. Połączenie technik masażu i ciepłych kamieni głęboko relaksuje, likwiduje zmęczenie, łagodzi napięcie mięśni.

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga | Konin to ciekawy pomysł na prezent dla pary, z którą łączy Cię przyjaźń lub więzy rodzinne. Taki podarunek sprawdzi się świetnie jako rocznicowy prezent dla rodziców, albo pomysł na Walentynki. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że ucieszy też wszystkie zżyte z sobą kobiety – dlatego może okazać się to również wartościowy prezent dla koleżanki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 60 minutowy masaż gorącymi kamieniami dla dwojga. Na miejscu obdarowani otrzymają jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Health & Beauty Konin

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.