Masaż dla Kobiet w Ciąży | Włocławek

0.0 0 Opinii

Masaż dla Kobiet w Ciąży | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Jesteś w stanie błogosławionym i niedługo zostaniesz mamą? Serdeczne gratulacje! Teraz będziesz potrzebować dużo relaksu i odprężenia. Zapraszamy na delikatny i zmysłowy Masaż dla Kobiet w Ciąży we Włocławku! W pełni bezpieczny, zarówno dla mamy, jak i dla dziecka, zabieg, gwarantuje osiągnięcie stanu głębokiego relaksu, który pozytywnie wpłynie na rozwój maluszka. Wizyta w salonie SPA we Włocławku przyjmie formę delikatnego masażu, opierającą się głównie na technikach odpowiedniego głaskania i rozcierania, po to, by poprawić krążenie oraz ujędrnić skórę. Masaż doskonale pomaga pozbyć się zmęczenia oraz wzmocnić skórę w tak wyjątkowym okresie dla kobiety, jakim jest ciąża. Podaruj sobie zmysłowe odprężenie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje masaż relaksacyjny, dedykowany kobietom w ciąży. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż we Włocławku potrwa 45 minut.

Czy otrzymam na miejscu ręcznik?
Tak, na miejscu otrzymasz ręcznik, jednorazowe klapki oraz jednorazową bieliznę (jeżeli zajdzie taka potrzeba).

Masaż dla Kobiet w Ciąży | Włocławek sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla ukochanej, prezent na imieniny

Potrzebujesz prezentu dla ciężarnej? Nie wiesz, czym zaskoczyć przyszłą mamę i szukasz odpowiedniego podarunku, praktycznego i oryginalnego? Masaż dla Kobiet w Ciąży we Włocławku to świetny pomysł na prezent dla ciężarnej - zagwarantuje jej spokój, zmysłowe odprężenie i głęboki relaks, tak potrzebne w stanie błogosławionym. Voucher na masaż we Włocławku, przeznaczony dla ciężarnych, to niezwykły upominek, pasujący na każdą okazję oraz jako niespodzianka bez okazji. Zobacz, jak łatwo podarować niezapomniane chwile, wybierając oryginalny prezent marzeń!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W przypadku chęci skorzystania z tej oferty przez kobiety w ciąży, niezależnie od trymestru w którym się znajduje, wymagana jest zgoda na wykonanie zabiegu od lekarza prowadzącego ciąże. W przypadku braku takiego dokumentu z zaznaczeniem o braku przeciwwskazań, zabieg nie może zostać wykonany.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kazumi Włocławek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.