Masaż Aromatyczną Świecą | Konin

0.0 0 Opinii

Masaż Aromatyczną Świecą | Konin


Konin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Na pewno jesteś w stanie sobie wyobrazić, jak przyjemny może być masaż opierający się na termoterapii? Masaż Aromatyczną Świecą właśnie w taki sposób wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia. Przyjemnie ciepły wosk, oddając energię, rozluźni Twoje mięśnie, nawilży skórę, odświeży ją i uelastyczni. Wszystko to za sprawą pobudzenia krążenia krwi, która wpływa na odżywienie i dotlenienie skóry. Zobaczysz, że po zabiegu będzie gładsza i bardziej miękka, a przez to przyjemniejsza w dotyku. Jak się relaksować, to tylko w salonie Spa. Skorzystaj z tej możliwości!

Co obejmuje prezent?
Godzinny masaż aromatyczną świecą.

Na czym polega masaż aromatyczną świecą?
Jest to wyjątkowo zmysłowy masaż wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszkanki olejków eterycznych. Ciepły olej ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Masaż przynosi ukojenie, odprężenie i poprawia nastrój.


Masaż Aromatyczną Świecą | Konin to zabieg Spa, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla kobiety w każdym wieku. Głęboko odprężający masaż, poza tym, że sprawia wiele rozkoszy, przynosi też wymierne korzyści estetyczne zdrowotne. A więc tego typu podarunek staje się również wyrazem troski o drugą osobę. Najbardziej z pewnością ucieszy taki prezent na 30 urodziny – kiedy kobieta jest najaktywniejsza, a w związku z tym najbardziej potrzebuje wypoczynku.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje godzinny masaż aromatyczną świecą. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Health & Beauty Konin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.