Makijaż Permanentny | Bytom

0.0 0 Opinii

Makijaż Permanentny | Bytom


Bytom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

889,99 zł

889,99 zł

O prezencie

Relaks w salonie piękności może przybrać różne formy. Jednym z popularnych i praktycznych zabiegów jest Makijaż Permanentny, z którego można skorzystać w renomowanym salonie w Bytomiu. Taki makijaż wykonywany jest po to, by twarz wyglądała nie wyglądała na umalowaną, a naturalnie i ładnie zarysowaną. Efekt dwugodzinnego zabiegu, który dotyczył będzie Twoich ust i brwi, utrzymuje się od 3 do 6 lat. Zapewni Ci piękny wygląd, dzięki czemu poczujesz się pięknie i przebojowo, co z kolei przełoży się na pewność siebie i gotowość do nowych wyzwań! Zadbaj o swój wygląd w renomowanym salonie w Bytomiu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wykonanie makijażu permanentnego, dla jednej osoby.

Jakie części twarzy zostaną objęte zabiegiem?
Zabieg dotyczy ust i brwi.

Ile czasu potrwa zabieg?
Wykonanie makijażu permanentnego potrwa około 2 godziny.

Makijaż Permanentny | Bytom sprawdzi się jako:
prezent dla Ciebie, prezent dla mamy, prezent na imieniny

Szukasz ciekawego i praktycznego prezentu dla ukochanej? Zbliża się Dzień Matki lub Dzień Kobiet? Makijaż Permanentny w luksusowym salonie piękności w Bytomiu to niezwykły podarunek, który zabierze bliską Ci osobę w niezwykłą podróż do świata pięknego makijażu. Voucher na makijaż to ciekawe rozwiązanie jako upominek z okazji urodzin lub świąt. Wybierz emocjonujący prezent dla kobiety i podaruj jej ciekawe przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bytom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeciwwskazania do zabiegu: aktywne choroby nowotworowe, padaczka, hemofilia, opryszczka, łuszczyca, cukrzyca choroby tarczycy, przyjmowanie leków na rozrzedzenie krwi lub sterydów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Leśne RuNo | DAY SPA BYTOM

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.