Makijaż Dzienny | Indywidualna Nauka | Poznań

0.0 0 Opinie

Makijaż Dzienny | Indywidualna Nauka | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Jeśli lubisz malować się na co dzień, chcesz dobrać dla siebie idealną kolorystykę i sposób podkreślania urody, to Indywidualna Nauka Makijażu Dziennego w Poznaniu będzie dla Ciebie odpowiednim prezentem. Naucz się tworzyć make-up pod okiem profesjonalistki, która przeprowadzi analizę budowy twarzy, podpowie, jak ukryć niedoskonałości i krok po kroku pokaże, jak stworzyć makijaż Twoich marzeń. Szkolenie to czas, który poświęcisz tylko dla siebie, dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje indywidualną naukę wykonywania makijażu dziennego. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład szkolenia?
Indywidualna nauka wykonywania makijażu dziennego obejmuje:
- analizę budowy twarzy,
- odpowiedni dobór indywidualnej kolorystyki,
- korygowanie niedoskonałości,
- podkreślanie atutów urody.

Ile czasu potrwa nauka wykonywania makijażu dziennego?
Nauka potrwa około 3 godzin.

Indywidualna Nauka Wykonywania Makijażu Dziennego | Poznań to wymarzony prezent dla każdej miłośniczki kosmetyków i make-upu. Podczas szkolenia Obdarowana dowie się od wizażysty jakich technik używać do podkreślenia atutów jej urody. Dzięki temu będzie mogła stosować się do porad podczas codziennego malowania i czuć się pięknie każdego dnia.Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent Nauka Makijażu składa się z analizy budowy twarzy, doboru indywidualnej kolorystyki, korygowania niedoskonałości cery, podkreślania atutów urody oraz praktycznych ćwiczeń wykonywania makijażu dziennego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Poznań

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Weronika

Bardzo profesjnalne podejście. Miła, symaptyczna obsługa. Dowiedziałam się dużo nowych, przydatnych rzecz. Była to sympatyczna rozmowa z której dużo się dowiedziałam. Makijaż wykonany przez Panią - przepiękny!

Karolina

Obsługa i kontakt z salonem w którym realizowałam swój voucher na wysokim poziomie. Bardzo miły personel, Pani która wykonywała instruktaż makijażu - bardzo miła, rzeczowa. Również kontakt z serwisem wyjatkowyprezent.pl to czysta przyjemność. Generalnie bardzo miło wspominam ten prezent.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.