Kurs Wiedzy o Winie | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinie

Kurs Wiedzy o Winie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1500,00 zł

1500,00 zł

O prezencie

W winie prawda, w wodzie zdrowie - mówi starożytna sentencja. Trunek ten, pochodzący z południa Europy, nawet dziś kryje przed nami wiele tajemnic. Uwielbiany przez starożytnych przewędrował wzdłuż i wszerz całą Europę, a w końcu trafił na inne kontynenty, przekształcając zwyczaje i krajobraz wszędzie tam, gdzie się pojawił. Jeśli ciekawi Cię historia wina, sposoby jego degustacji i różnice w poszczególnych odmianach, nasz Kurs jest właśnie dla Ciebie!

Co obejmuje prezent?
Kurs Wiedzy o Winie to cykl pięciu spotkań poświęconych zgłębieniu wiedzy o poszczególnych rodzajach wina i szczepach winiarskich.

Jak przebiega realizacja?
Spotkania prowadzone są w formie wykładu połączonego z degustacją. Wykwalifikowani sommelierzy z Wino+, Konrad Terech i Konrad Potejko, poprowadzą spotkanie w formie warsztatu degustacyjnego, poświęcając szczególną uwagę na naukę oceny wina i łączenia go z potrawami, stanowiącymi komunikaty smakowe. Kurs kończy się egzaminem i certyfikatem. W ciągu trwania warsztatów spróbować można aż 40 różnych win!

Czy wiesz, że…
Starożytni rzymianie pili wino w amforach - spożywali go tak dużo, że z potłuczonych glinianych amfor powstało sztuczne wzgórze, znane jako Monte Testaccio. Wprowadzili również zwyczaj dekorowania ścian winnic i wewnętrznej części kieliszków łacińskimi sentencjami opiewającymi zalety wina.

Kurs wiedzy o Winie to niezwykły prezent dla koneserów tego ponadczasowego trunku. Sprawdzi się szczególnie jako prezent dla drugiej połówki, z okazji urodzin lub na Walentynki. Jeśli znasz amatora win lub szukasz wyjątkowego prezentu na szczególną okazję, Kurs wiedzy o Winie będzie doskonały!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

5 spotkań po 4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Uczestnik przez całe warsztaty skosztuje 40 różnych win. Warsztaty kończą się egzaminem po zdaniu którego otrzymuje certyfikat. Kurs odbywa się wg ustalonego z góry kalendarza, 2 razy w roku - należy umówić się z wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.