Kurs Sushi | Warszawa

1 2 3 4 5 (5)
Warszawa
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz odkrywać nowe smaki? Fascynuje Cię kuchnia japońska? Jeśli tak, koniecznie wybierz się na Kurs Sushi! To doskonała okazja, aby zapoznać się z tajnikami orientalnej kuchni. Podczas spotkania z doświadczonymi kucharzami nie tylko nauczysz się jak przygotowywać wyśmienite potrawy, ale poznasz także ich historię oraz tradycję. Odkryj swoją nową pasję. Sushi to nie tylko ryż i dodatki! To połączenie filozofii, tajemnicy oraz wiedzy. Teraz masz niepowtarzalną okazję, aby podczas jednego wieczoru dowiedzieć się wszystkiego na temat kuchni japońskiej. Gotowy podjąć wyzwanie? Sprawdź, czy uda Ci się przygotować najpopularniejsze formy sushi.

Kurs obejmuje:

  • Część teoretyczną - historia, tradycje, składniki, charakterystyczne przyprawy wykorzystywane w kuchni japońskiej,
  • Część praktyczną - przygotowanie 4-5 potraw,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne: sprzęt, produkty, fartuszki, etc.

Jaki prezent podarować pod choinkę bliskim? Zastanawiasz się co sprawi im największą radość? Wybierz prezent w postaci przeżycia! Kurs Sushi to doskonały podarunek dla kobiety, ale także mężczyzny. Nietuzinkowy prezent z pewnością zachwyci każdego. Podaruj voucher prezentowy na urodziny, bądź Dzień Kobiet i ciesz się wdzięcznością obdarowanego. Sprawdź nasz katalog marzeń i wybierz najlepsze prezenty dla przyjaciół i rodziny.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami, pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności