JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Kuchni Chińskiej | Warszawa

Kurs Kuchni Chińskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jeżeli jesteś jedną z osób, które lubią podejmować wyzwania i uczyć się przygotowywać egzotyczne potrawy, Kurs Kuchni Chińskiej to coś dla Ciebie. Teraz masz szansę, by lepiej zrozumieć fenomen popularności wschodnich potraw. Na początku zyskasz podstawę teoretyczną. Dowiesz się między innymi tego, jakie tradycje i przyprawy są charakterystyczne dla kuchni chińskiej. Potem przyjdzie czas na praktykę! Po zakończeniu kursu będziesz posiadać umiejętności potrzebne, aby przygotować kilka dań z Dalekiego Wschodu. To, czego się nauczysz, będziesz mógł zaprezentować znajomym w czasie wspólnego obiadu. Przekonaj się, że nauka przyrządzania dań może być przyjemna. Przed Tobą szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i świetną zabawę!

Prezent obejmuje:

  • Część praktyczną (przygotowanie 4-5 potraw),
  • Część teoretyczną,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne.

Nauka gotowania może być fajnym przeżyciem! Kurs Kuchni Chińskiej to podarek, który pozwoli obdarowanemu nauczyć się przygotowywać potrawy z Dalekiego Wschodu i jednocześnie miło spędzić czas. Jeżeli zastanawiasz się, jaki podarunek wręczyć komuś, kto lubi się rozwijać, nie wahaj się! Tak praktyczny prezent z pewnością bardzo go ucieszy. To fajny podarunek dla kolegi zarówno na 18, 30, jak i 40 urodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, itp.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.