Kąpiel Winna dla Dwojga | Kraków | Zakopane

0.0 0 Opinii

Kąpiel Winna dla Dwojga | Kraków | Zakopane


Kraków, Zakopane
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

290,00 zł

290,00 zł

O prezencie

Kąpiel Winna dla Dwojga, Kraków, Zakopane - Piwne SPA

Podobno każda dobra historia zaczyna się od lampki wina. A co, jeśli wskoczycie we dwoje do wanny, w której znajdować będzie się Wasz ulubony trunek? Otwórzcie się na wyjątkowy scenariusz i przekonajcie się, że Zakopane i Kraków mogą Was jeszcze zaskoczyć! Kąpiel Winna dla Dwojga to doskonały sposób nie tylko na relaks, ale także pielęgnację ciała i zacieśnienie więzi między Wami. Rozkoszujcie się kieliszkiem wina przy blasku świec i twórzcie razem historię, jakiej świat jeszcze nie poznał!

Kąpiel Winna dla Dwojga w Krakowie i Zakopanem - informacje

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kąpiel winną, degustację wina przy blasku świec (kieliszek/1 osoba) oraz relaks na słomianym łożu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile potrwa przeżycie?
Rytuał trwa 60 minut.

Na czym polega Kąpiel Winna i jakie są jej właściwości?
Kąpiel przygotowywana jest z użyciem specjalnej soli z czerwonego wina, która działa nie tylko relaksująco, ale także ma liczne cenne właściwości dla ciała. Zabieg sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, a ponadto przeciwdziała skutkom starzenia się skóry.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia zestawu na miejscu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel Winna dla Dwojga - Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent z okazji rocznicy? Podaruj ukochanej voucher na wieczór z winem i cieszcie się relaksem tylko we dwoje! A może szukasz prezentu dla pary znajomych? Elegancki voucher to doskonały wybór! Kąpiel Winna to również idealny prezent dla przyjaciółki. Czyż to nie wyjątkowa okazja na babski wieczór? Jest to jedno z przeżyć, które idealnie sprawdzi na każdą okazję oraz zapewni nie tylko relaks, ale także mnóśtwo przyjemności i emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Zakopane

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia zestawu na miejscu). Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwne SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Aneta P.

Świetna sprawa. Bardzo polecam zabieganym na chwilę relaksu w kąpieli :).

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.