Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin

0.0 0 Opinii

Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

178,99 zł

178,99 zł

O prezencie

Kto powiedział, że egzotykę należy szukać tylko na wakacjach w tropikach? Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga to wyjątkowe przeżycie dla każdej pary. Najlepiej sprawdzi się, kiedy za oknem jest szaro i zimno! Jest to niecodzienna kompilacja aromaterapii, chromoterapii, muzykoterapii, masażu i kąpieli Spa. Egzotyczne zapachy olejków o aromacie mango uwiodą wasze zmysły. Kąpiel Spa w wannie z hydromasażem poprawi wasze samopoczucie, pobudzi was i doda energii. Dodatkowo działa korzystnie na skórę i rozluźnia napięte mięśnie. Gra kolorami spotęguje wyjątkowość przeżycia oraz w zależności od kolorów wzmocni efekt relaksu lub pobudzenia. Delikatna i przyjemna muzyka w tle rozpieści was i wprowadzi w harmonijny nastrój. A to nie koniec pozytywów!. Kąpiel działa również odmładzająco, a całość przeżycia gwarantuje głęboki relaks i romantyczne chwile tylko we dwoje. Wyruszcie wspólnie w egzotyczną podróż do krainy odprężenia.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Udasz się do salonu SPA, gdzie odprężysz się podczas 50-cio minutowej Kąpieli mango. Delikatna i inspirująca muzyka w połączeniu z hydromasażem i grą świateł oferuje nowe przeżycie. 

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Natychmiastowa ulga oraz uwolnienie napięcia, odzyskanie równowagi oraz dobrego samopoczucia.


Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin - to cudowne przeżycie, które niewątpliwie zachwyci Was, Rodziców, Dziadków, a także Przyjaciół. Podarujcie bliskim ten wspaniały zabieg na Urodziny, Rocznicę lub Święta i cieszcie się radością razem z nimi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.