JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin

Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.

145 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
145 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kto powiedział, że egzotykę należy szukać tylko na wakacjach w tropikach? Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga to wyjątkowe przeżycie dla każdej pary. Najlepiej sprawdzi się, kiedy za oknem jest szaro i zimno! Jest to niecodzienna kompilacja aromaterapii, chromoterapii, muzykoterapii, masażu i kąpieli Spa. Egzotyczne zapachy olejków o aromacie mango uwiodą wasze zmysły. Kąpiel Spa w wannie z hydromasażem poprawi wasze samopoczucie, pobudzi was i doda energii. Dodatkowo działa korzystnie na skórę i rozluźnia napięte mięśnie. Gra kolorami spotęguje wyjątkowość przeżycia oraz w zależności od kolorów wzmocni efekt relaksu lub pobudzenia. Delikatna i przyjemna muzyka w tle rozpieści was i wprowadzi w harmonijny nastrój. A to nie koniec pozytywów!. Kąpiel działa również odmładzająco, a całość przeżycia gwarantuje głęboki relaks i romantyczne chwile tylko we dwoje. Wyruszcie wspólnie w egzotyczną podróż do krainy odprężenia.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Udasz się do salonu SPA, gdzie odprężysz się podczas 50-cio minutowej Kąpieli. Delikatna i inspirująca muzyka w połączeniu z hydromasażem i grą świateł oferuje nowe przeżycie. Dodatkowe informacje: Prosimy o zabranie ze sobą: stroju kąpielowego, czystego obuwia basenowego oraz ręcznika.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Natychmiastowa ulga oraz uwolnienie napięcia, odzyskanie równowagi oraz dobrego samopoczucia.


Kąpiel Egzotyczna dla Dwojga | Szczecin - to cudowne przeżycie, które niewątpliwie zachwyci Was, Rodziców, Dziadków, a także Przyjaciół. Podarujcie bliskim ten wspaniały zabieg na Urodziny, Rocznicę lub Święta i cieszcie się radością razem z nimi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Należy zabrać ze sobą czyste obuwie basenowe, ręcznik oraz strój kąpielowy

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: ciąża, przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, choroby zakaźne, zmiany skórne, epilepsja.

Do korzystania ze Strefy Wellness należy zabrać ze sobą: czyste obuwie basenowe, ręcznik oraz strój kąpielowy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.