(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Radom

0.0 0 Opinii

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Czy pragniesz oderwać się od codziennego życia i przenieść się na chwilę do zupełnie innego świata, który zapewni Ci głęboki relaks i niezwykłe efekty zdrowotne? Wybierz Japoński Masaż Twarzy Kobido w Radomiu, który określany jest jako naturalny lifting twarzy. Oddaj się odprężeniu podczas masażu, który wykonywany jest przez wykwalifikowaną masażystkę za pomocą precyzyjnych ruchów. Kobido to niepowtarzalna sztuka masażu, która zapewnia zdumiewające efekty! Twoja skóra nabierze niezwykłego blasku, a Ty zrozumiesz, dlaczego Kobido jest alternatywą dla medycyny estetycznej. Czas na relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Japoński Masaż Twarzy Kobido. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa przeżycie?
Japoński Masaż Twarzy Kobido trwa 60 minut.

Jakich efektów można się spodziewać?
Masaż Kobido określany jest jako "niechirurgiczny lifting twarzy" i stanowi świetną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Jest on bardzo zaawansowaną i niepowtarzalną sztuką masażu, która w dosłownym tłumaczeniu oznacza: "starożytną drogę do piękna". Jest to jeden z najstarszych, a przy okazji najtrudniejszych masaży na świecie. Masaż Kobido to skomplikowane połączenie różnych technik manualnych. Ruchy, oparte na japońskich koncepcjach medycznych oraz złożonych i intensywnych technikach manipulacji ręką, umożliwiają działanie na głębszych warstwach skóry i mięśni, zapewniając nie tylko odprężenie, ale także zdumiewające efekty!

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Radom sprawdzi się jako prezent dla kobiety w każdym wieku. Podaruj bliskiej osobie wyjątkowe przeżycie na urodziny lub inną okazję. Relaksujący i zdrowotny zabieg spa w Radomiu to gwarancja jej zadowolenia i uśmiechu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Masaż Twarzy Kobido zmniejsza objawy starzenia się skóry, pobudza metabolizm komórek, dzięki czemu skóra podlega szybszej regeneracji, wspomaga odzyskanie młodszego wyglądu, niweluje opadające policzki i zmarszczki mimiczne, zmniejsza opuchliznę twarzy oraz “worki pod oczami”, podnosi opadające powieki, ujędrnia skórę, relaksuje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Shintai Day SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje