JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Indyjski Masaż Głowy | Warszawa | ul. Smolna 38

Indyjski Masaż Głowy | Warszawa | ul. Smolna 38


Warszawa
1 os.

159,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie od dziś wiadomo, że Hindusi od wieków są mistrzami niekonwencjonalnych i bardzo skutecznych terapii relaksacyjnych. Tradycyjny Indyjski Masaż Głowy nie jest w tym temacie wyjątkiem — delikatne ruchy stymulują nerwy, rozluźniają napięte mięśnie i usuwają zarówno stres emocjonalny, jak i fizyczny. Teraz i Ty możesz spróbować tego alternatywnego sposobu leczenia i przynieść swemu ciału — i duszy — upragnione odprężenie, zakończone degustacją tajskiego zdrowotnego napoju Nam Matoom. Daj się porwać relaksacji!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Indyjski Masaż Głowy z użyciem specjalnego olejku, na zakończenie którego podany zostanie tradycyjny tajski napój Nam Matoom wykonywany z owocu Bael.

Ile trwa realizacja?
Masaż trwa 60 minut.

Indyjski Masaż Głowy | Warszawa sprawdzi się jako prezent na urodziny dla ukochanej, której potrzeba potężnej dawki relaksu. Zabiegana i zapracowana Mama również ucieszy się z możliwości odpoczynku w klimacie orientu. To wymarzony prezent dla wszystkich tych, którym odprężenie jest w smak — a któż z nas odmówiłby sobie takiego odprężenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.