Indyjski Masaż Głowy | Warszawa | ul. Smolna 38

0.0 0 Opinie

Indyjski Masaż Głowy | Warszawa | ul. Smolna 38


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Nie od dziś wiadomo, że Hindusi od wieków są mistrzami niekonwencjonalnych i bardzo skutecznych terapii relaksacyjnych. Tradycyjny Indyjski Masaż Głowy nie jest w tym temacie wyjątkiem — delikatne ruchy stymulują nerwy, rozluźniają napięte mięśnie i usuwają zarówno stres emocjonalny, jak i fizyczny. Teraz i Ty możesz spróbować tego alternatywnego sposobu leczenia i przynieść swemu ciału — i duszy — upragnione odprężenie, zakończone degustacją tajskiego zdrowotnego napoju Nam Matoom. Daj się porwać relaksacji!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Indyjski Masaż Głowy z użyciem specjalnego olejku, na zakończenie którego podany zostanie tradycyjny tajski napój Nam Matoom wykonywany z owocu Bael.

Ile trwa realizacja?
Masaż trwa 60 minut.

Indyjski Masaż Głowy | Warszawa sprawdzi się jako prezent na urodziny dla ukochanej, której potrzeba potężnej dawki relaksu. Zabiegana i zapracowana Mama również ucieszy się z możliwości odpoczynku w klimacie orientu. To wymarzony prezent dla wszystkich tych, którym odprężenie jest w smak — a któż z nas odmówiłby sobie takiego odprężenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Thai World SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.