JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Whisky Single Malt dla Dwojga

Degustacja Whisky Single Malt dla Dwojga


Warszawa
2 os.

398 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
398 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie whisky? Chcecie zgłębić tajniki trudnej sztuki degustacji, poznać niuanse aromatów i historię tego szlachetnego trunku? Degustacja Whisky Single Malt dla Dwojga powstała z myślą o Was! Podczas przeżycia dowiecie się między innymi jak rozpoznawać podstawowe nuty smakowe oraz w jaki sposób cieszyć się bukietem single malt. Przekonacie się również, że whisky o jaśniejszej barwie niczym nie ustępuje tej o ciemniejszym zabarwieniu! Doświadczony koneser whisky przekaże Wam wskazówki, w jaki sposób dobrać alkohol do indywidualnych preferencji. Usiądźcie wygodnie i delektujcie się smakiem ulubionego trunku. Wszystko to w kameralnej atmosferze, wśród ludzi których łączy wspólna pasja - zamiłowanie do whisky. To przeżycie z pewnością pozwoli Wam czerpać jeszcze więcej radości z picia Waszego ulubionego trunku.

 

Prezent obejmuje:

  • Kompleksowy wykład dotyczący whisky single malt,
  • Degustację 5 rodzajów whisky.

Degustacje whisky odbywają się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godz. 20:30.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Degustacja Whisky dla Dwojga to świetny pomysł! To niesamowite przeżycie zapewni im wiedzę, dzięki której będą mogli czerpać jeszcze więcej radości ze swojego ulubionego trunku. To nie tylko ciekawy prezent na rocznicę lub walentynki, lecz także świetny sposób na zrobienie im niespodzianki! Voucher na prezent, to coś obok czego nie można przejść obojętnie. Podaruj ten fajny podarunek osobom, którym chcesz zaszczepić pasję do whisky. Kto wie, może odnajdą sposób na relaks i ucieczkę od stresu?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 whisky single malt. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Artur

Bardzo fajny prezent. Realizacja na dobrym poziomie w bardzo fajnym, klimatycznym miejscu jakim jest Whisky And Wine Place. Dzięki tej konkretnej degustacji znalazłem swoje nowe ulubione whisky jakim jest lagavulin (polecam szczerze). Warto dodać, że gdyby to była sama degustacja to pewnie nie uznałbym tego wieczoru za tak udany. Poza wszelką wątpliwością i na uznanie zasługuje przede wszystkim sposób prowadzenia całego spotkania. Dużo fajnej, przydatnej wiedzy przekazanej w sposób przystępny i co najważniejsze ciekawy. Nie nudziłem się ani chwili. Polecam ten prezent każdemu kto lubi czasami wypić whisky i chciałby się dowiedzieć na co warto zwracać uwagę, lub po prostu poszukać ciekawych dotąd mu nieznanych smaków.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.