Czekoladowy Rytuał SPA | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Czekoladowy Rytuał SPA | Warszawa (okolice)


Józefów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,00 zł

319,00 zł

O prezencie

Podobno badania wskazują, że na dziesięć osób, aż czternaście uwielbia czekoladę! Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego zapraszamy na niepowtarzalny Czekoladowy Rytuał SPA! Rozpoczyna się on od peelingu całego ciała, przygotowanym na bazie prawdziwej czekolady. Ma on nie tylko właściwości silnie złuszczające, ale również nawilżające. Kolejnym etapem jest godzinny masaż balijski, w którym używana jest ciepła gorzka czekolada. Masaż obejmuje całe ciało, rozluźniając kolejno wszystkie partie mięśni. Dzięki użytej czekoladzie, o zawartości minimum 70% kakao, zabieg działa odmładzająco na skórę. Masaż balijski ma silne właściwości relaksacyjne – to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Zwieńczeniem Czekoladowego Rytuału Spa jest aplikacja silnie nawilżającej maski, która została przygotowana na bazie, i tutaj niespodzianka...czekolady! Po takim przypływie endorfin, lepszy humor jest gwarantowany!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Czekoladowym Rytuale SPA, dla jednej osoby.

Czym jest Czekoladowy Rytuał SPA?
Czekoladowy Rytuał Spa jest połączeniem masażu balijskiego, peelingu całego ciała oraz maski na ciało. Wszystkie zabiegi wykorzystują prawdziwą czekoladę.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 120 minut.

Czekoladowy Rytuał SPA | Józefów sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla dziewczyny, prezent na Walentynki

Pomysł na ciekawy prezent? Zabieg, który dba o ciało i duszę? Czekoladowy Rytuał SPA to znakomity sposób na odprężenie, relaks i zadbanie o zdrową skórę. Wykorzystywanie prawdziwej czekolady to “strzał w dziesiątkę”. Voucher na rytuał SPA sprawdzi się jako podarunek dla ukochanej, mamy lub babci! Będzie kapitalnym wyborem z okazji Dnia Kobiet lub rocznicy! Podaruj odprężenie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Józefów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Czekoladowy Rytuał Spa jest połączeniem masażu balijskiego (60 minut), peelingu całego ciała (30 minut) oraz maski na ciało (30 minut)


Sprawdź na mapie


Realizacja

Asana SPA Józefów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.