Balijski Pakiet SPA dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

Balijski Pakiet SPA dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Miłość rośnie wokół Was? Uważacie, że piękne chwile najlepiej spędzać we dwoje? Marzycie o głębokim relaksie i zapomnieniu o codziennej rutynie? Balijski Pakiet SPA dla Dwojga pozwoli Wam się odprężyć i przenieść do egzotycznej krainy odprężenia. Zabiegi, przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów, pozwolą Wam na spędzenie wyjątkowych chwil i rozluźnienie. Czas odsunąć na bok codzienność i skupić się na sobie!

Co otrzymam w prezencie?
Voucher zawiera Balijski Pakiet SPA dla Dwojga.

Co zawiera Pakiet?
W ramach Pakietu otrzymacie: klasyczny masaż tajski lub balijski całego ciała, rytualne obmycie stóp solą i tajską refleksologię stóp, indonezyjski masaż twarzy, tajski rytuał rewitalizujący na twarz oraz tajską zieloną herbatkę lub lampkę szampana.

Ile czasu trwa Balijski Pakiet SPA dla Dwojga?
Całość potrwa około 150 minut.

Balijski Pakiet SPA dla Dwojga | Warszawa to idealny prezent dla Pary. Podaruj swoim bliskim czas dla siebie, podczas którego będą mogli skupić się na relaksie i odprężenie. Podarunek sprawdzi się także przy okazji Rocznicy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

150 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje klasyczny masaż tajski lub balijski całego ciała, rytualne obmycie stóp solą i tajską refleksologię stóp, indonezyjski masaż twarzy, tajski rytuał rewitalizujący na twarz oraz tajską zieloną herbatkę lub lampkę szampana.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tao Tao Spa Warszawa Mokotów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.