Aromatyczny Rytuał Twarzy i Dłoni Yon-ka Paris | Kielce

0.0 0 Opinie

Aromatyczny Rytuał Twarzy i Dłoni Yon-ka Paris | Kielce


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Przyjemny dotyk, aromatyczny zapach i błogo płynący czas. Te trzy dogodności mogą przenieść Cię do zupełnie innego świata, którego nie będziesz chciał opuścić. Gdy tylko zamkniesz oczy i poddasz się zabiegowi, cały stres opuści Twoje ciało, a zamieszka w nim spokój i odprężenie. Poczujesz się jak w raju, który odmieni Twoją skórę i samopoczucie. Przekonaj się, jak wielką różnicę w kondycji swojej skóry możesz zobaczyć dzięki specjalnie przygotowanemu rytuałowi.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wykonanie rytuału Yon-ka, który składa się z pięciu etapów. Obdarowanej osobie zostanie wykonany relaksacyjny masaż firmowy twarzy i ramion. Dodatkowo zabieg dopełnia regenerujący peeling i maska na dłonie.

Jakie działanie ma rytuał?
Pięcioetapowy zabieg łączy głęboko oczyszczające i naprawcze działanie dla naszej skóry, które jest możliwe dzięki olejkom eterycznym takim jak: lawenda, rozmaryn, tymianek, geranium, cyprys. Ponadto dzięki masażowi zapewniony jest relaks oraz odprężenie. Zabieg ma na celu zregenerować, a także rozświetlić skórę.

Czy wiesz, że…
Olejek lawendowy działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki aromatowi lawendy możemy poczuć uspokojenie i działanie odstresowujące. Pomaga on także przywrócić równowagę emocjonalną.

Aromatyczny Rytuał Twarzy i Dłoni Yon-ka Paris sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Mamy, upominek dla żony, podarunek na Dzień Babci.

Wyjątkowy prezent dla mamy jest trudnym orzechem do zgryzienia? Nie wiesz, co sprawi największą radość Twojej żonie? Zachwyć swoich bliskich i pozwól im cieszyć się wyjątkową chwilą dla siebie. Prezent na rocznicę ślubu lub upominek na Dzień Babci nie musi stanowić już problemu. Ten podarunek to strzał w dziesiątkę i gwarancja zadowolenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Aromatyczny Rytuał Twarzy i Dłoni Yon-ka Paris to zabieg, który łączy głęboko oczyszczające i naprawcze działanie dla naszej skóry, które jest możliwe dzięki olejkom eterycznym takim jak: lawenda, rozmaryn, tymianek, geranium, cyprys. Ponadto dzięki masażowi zapewniony jest relaks oraz odprężenie. Zabieg ma na celu zregenerować, a także rozświetlić skórę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Klinika Urody Jean Baptiste

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.