Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec

3.7 4 Opinie

Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Wiesz, że osiągnięcie prawdziwej rozkoszy możliwe jest dopiero wtedy, kiedy odpowiednio pobudzi się wszystkie zmysły? Aromatyczny Masaż Relaksacyjny jest zabiegiem, który właśnie taki cel stara się osiągnąć. W zależności od preferencji, możesz wybrać olejek o zapachu czekolady, pomarańczy, wina z cynamonem, bądź o zapachu owoców. Wspaniały aromat w połączeniu z rozluźniającym masażem pomoże Ci osiągnąć stan dogłębnego odprężenia, a w efekcie zaznać naprawdę rzadkiej przyjemności. Wybierz się do SPA, żeby czerpać jeszcze więcej radości z życia!

Co obejmuje prezent?
Na ten prezent składa się relaksacyjny masaż całego ciała wykonywany przy użyciu olejków zapachowych. Zapach olejku może wybrać osoba obdarowana spośród dostępnych w danym momencie w salonie (np. czekoladowy, kiwi, pomarańczowy, kakao z chilli, wiśniowy, liczi, wino z cynamonem).

Na czym polega Masaż Relaksacyjny?
Pełen miłych rozleniwiających wręcz ruchów masaż, uspokaja wewnętrznie, rozluźnia, odpręża całkowicie i pozwala uwolnić się od stresów.

Jakie są korzyści ze zrealizowania masażu?
Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia, a dodatkowym jego atutem są doznania zapachowe, jakie gwarantują aromaterapeutyczne olejki wykorzystywane podczas masażu.

Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec to niebanalny prezent dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia i relaksu w miłej atmosferze. Taki podarunek będzie świetnym sposobem na pokazanie drugiej osobie, że dbasz o nią i jej potrzeby, dlatego jeżeli chcesz znaleźć dobry pomysł na prezent urodzinowy dla żony, mamy, czy nawet dla przyjaciółki, to powyższa propozycja wymaga poważnego rozważenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż całego ciała wykonywany przy użyciu olejków zapachowych (np. czekoladowy; kiwi; pomarańczowy; kakao z chilli; wiśniowy; liczi; wino z cynamonem.) - do wyboru, spośród aktualnie dostępnych w salonie. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.7 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Olga T.

Wszystko tak jak trzeba. Masaż, obsługa i miejsce godne polecenia. Polecam każdemu taki relaksik. Prezent ucieszy chyba każdego...

wiola Piskorz

Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam ponownie:))) Pozdrawiam Wiola Piskorz

Patrycja

Bardzo przyjemny masaż. Polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.