Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec

5.0 7 Opinii

Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Wiesz, że osiągnięcie prawdziwej rozkoszy możliwe jest dopiero wtedy, kiedy odpowiednio pobudzi się wszystkie zmysły? Aromatyczny Masaż Relaksacyjny jest zabiegiem, który właśnie taki cel stara się osiągnąć. Wspaniały aromat w połączeniu z rozluźniającym masażem pomoże Ci osiągnąć stan dogłębnego odprężenia, a w efekcie zaznać naprawdę rzadkiej przyjemności. Wybierz się do SPA, żeby czerpać jeszcze więcej radości z życia!

Co obejmuje prezent?
Na ten prezent składa się relaksacyjny masaż całego ciała wykonywany przy użyciu olejków zapachowych.

Na czym polega Masaż Relaksacyjny?
Pełen miłych rozleniwiających wręcz ruchów masaż, uspokaja wewnętrznie, rozluźnia, odpręża całkowicie i pozwala uwolnić się od stresów.

Jakie są korzyści ze zrealizowania masażu?
Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia, a dodatkowym jego atutem są doznania zapachowe, jakie gwarantują aromaterapeutyczne olejki wykorzystywane podczas masażu.

Aromatyczny Masaż Relaksacyjny | Sosnowiec to niebanalny prezent dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia i relaksu w miłej atmosferze. Taki podarunek będzie świetnym sposobem na pokazanie drugiej osobie, że dbasz o nią i jej potrzeby, dlatego jeżeli chcesz znaleźć dobry pomysł na prezent urodzinowy dla żony, mamy, czy nawet dla przyjaciółki, to powyższa propozycja wymaga poważnego rozważenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż całego ciała wykonywany przy użyciu olejków zapachowych. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Olga T.

Wszystko tak jak trzeba. Masaż, obsługa i miejsce godne polecenia. Polecam każdemu taki relaksik. Prezent ucieszy chyba każdego...

Kinga F.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, mega relax i odprężenie, Pani masażystka bardzo sympatyczna, atmosfera naprawdę godna polecenia każdemu gabinetowi SPA!

wiola Piskorz

Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam ponownie:))) Pozdrawiam Wiola Piskorz

Patrycja

Bardzo przyjemny masaż. Polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.