Natalia Nguyen Hong Diep

Czy w Twoim mieszkaniu lub domu panuje nieopanowany chaos, którego nie potrafisz opanować? A może masz dość tego, że nic nie ma swojego miejsca, a panujący nieporządek jest dla Ciebie przytłaczający, przez co nie czujesz się komfortowo we własnych czterech kątach? Poznaj technikę aranżowania wnętrz Feng Shui, dzięki której w Twoim domu zapanuje spokój i harmonia, a wnętrza będą napawać Cię pozytywną energią za każdym razem. Stwórz wymarzone wnętrza w zgodzie ze wschodnią sztuką i poczuj się w pełni komfortowo w swoich czterech ścianach.
Szukaj po kategorii

Zasady Feng Shui z Natalia Nguyen Hong Diep

Natalia Nguyen Hong Diep to miejsce, dzięki któremu odmienisz swoją przestrzeń w zaskakujący sposób, czując jej spójność. Natalia Nguyen to stylistka wnętrz, która ceni sobie zarówno ładny wygląd jak i funkcjonalność. Uwielbia wykorzystywać niecodzienne rozwiązania, ciekawe materiały i nieszablonowe faktury, a wszystko to tworzy za pomocą pochodzącej ze wschodu metody Feng Shui. Ma indywidualne podejście do każdego klienta, a co za tym idzie – wnętrza. Weź udział w warsztatach aranżacji wnętrz i dowiedz się, jak odmienić swoje cztery kąty, by poczuć ich spójność i otoczyć się harmonią, płynącą z właściwego rozmieszczenia wyposażenia Twojego mieszkania. Poznaj zasady Feng Shui i zaprojektuj swoje wnętrze w zgodzie ze wschodnią harmonią.

Poznaj Feng Shiu z Natalia Nguyen Hong Diep

Natalia Nguyen Hong Diep to wyjątkowe miejsce, w którym nauczysz się zasad wschodniej techniki projektowania wnętrz w zgodzie z harmonią i pozytywną energią. Natalia Nguyen oferuje warsztaty aranżacji wnętrz, a także samą metamorfozę domu według zasad Feng Shui, a także Home Staging. W warsztatach przekaże Wam zarówno wiedzę teoretyczną, jak i będzie wspierać w praktyce na przykładach własnego wnętrza. Tutaj zgłębisz wszelkie techniki funkcjonalności i pięknego wnętrza. Oprócz tego możesz też skorzystać z oferty warsztatów we własnym mieszkaniu lub domu, tym samym aranżując swoje wnętrze w zgodzie ze wschodnią metodą i pod okiem doświadczonego profesjonalisty. Wypełnij swoje cztery kąty pozytywną energią płynącą z Feng Shui.

Ciekawostki o Feng Shui

Natalia Nguyen jest znana między innymi z Bitwy o Dom czy Pan i Pani House, emitowanych na antenie TVN. Czy wiesz, dlaczego według metody Feng Shui lustra nie powinno się ustawiać naprzeciwko łóżka? Według wierzeń lustro jest w stanie pochłonąć Twoją duszę, dlatego nie jest to dobre rozwiązanie. Kolejna ciekawostka dotyczy prania: nie powinno się go zostawiać na dworze przez całą noc. Spowodowane jest to faktem, że nocą zbłąkane dusze mogą zaplątać się w Twoje ubrania i po ich nałożeniu przejąć Twoje ciało. W naszej kulturze to siódemka uznawana jest za najszczęśliwszą liczbę, jednak w metodzie Feng Shui jest to ósemka. Wypełniając nią swoje mieszkanie masz gwarancję szczęścia i pomyślności. Zasadą ósemki kieruj się też podczas darowania prezentów.

Nowa harmonia z Natalią Nguyen Hong Diep

Czy chciałbyś, aby Twoje wnętrze wyglądało jak wyjęte z najlepszego katalogu? A może nie posiadasz zmysłu aranżacyjnego i trudno jest Ci zaprojektować swoje cztery kąty w satysfakcjonujący Cię sposób? Nie potrafisz zapanować nad wszechobecnym chaosem i denerwuje Cię fakt, że nic w Twoim mieszkaniu nie ma swojego miejsca, co wprawia Cię z negatywny nastrój? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – są nim warsztaty z aranżacji wnętrz z Natalią Nguyen Hong Diep. Dzięki nim poznasz dalekowschodnią technikę, dzięki której w Twoim mieszkaniu zapanuje ład i harmonia, a Ty otoczysz się pozytywną energią. Wykorzystaj niezawodne metody i uczyń swoje mieszkanie świątynią spokoju i harmonii – skorzystaj z niezawodnych rad profesjonalisty i ciesz się nowym wnętrzem!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.