Warsztaty Aranżacji Wnętrz Według Feng Shui dla Dwojga | Warszawa

Promocja
0.0 0 Opinie

Warsztaty Aranżacji Wnętrz Według Feng Shui dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

615,00 zł 861,00 zł -28%

615,00 zł -28%
861,00 zł

O prezencie

Marzy Wam się wnętrze pełne harmonii i pozytywnej energii? Poznajcie Natalię Nguyen, która zainspiruje Was do małych i wielkich zmian! Podczas warsztatów poznacie wiele praktycznych zasad urządzania wnętrz zgodnie ze sztuką Feng Shui - starożytną praktyką planowania przestrzeni, narodzoną w Chinach. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie mogli śmiało wprowadzić zasady w życie i zaprosić szczęście nie tylko do domu, ale również siebie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach (2h) z urządzania wnętrz zgodnie ze sztuką Feng Shui dla dwóch osób. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej.

Jakie tematy będą omawiane podczas warsztatów?
Warsztaty zapewnią uczestnikowi wiedzę dotyczącą m.in. ustawiania mebli, dobierania dodatków i zestawiania kolorów.

Jak będą wyglądały warsztaty?
Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok. 1 godziny. Drugi etap to praca warsztatowa na przykładach własnego wnętrza.

Kto przeprowadzi warsztaty?
Warsztaty przeprowadzi Natalia Nguyen. To architektka-urbanistka, projektantka wnętrz, mebli, oświetlenia oraz biżuterii. Szersza publiczność zna ją z programów telewizyjnych, tj. "Pan i Pani House", "Bitwa o dom" emitowanych na antenie TVN.

Dlaczego warto urządzać wnętrza zgodnie ze sztuką Feng Shui?
Wnętrza zaaranżowane według zasad Dalekiego Wschodu pozwolą otoczyć się pozytywną energią, harmonią, a także przyciągnąć szczęście do swojego życia.

Warsztaty Aranżacji Wnętrza Według Zasad Dalekiego Wschodu dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent zaręczynowy, podarunek dla pary, prezent dla koleżanki

Zaręczyny zbliżają się wielkimi krokami i pora myśleć już o wspólnym mieszkaniu? Zaskocz swoją ukochaną niezwykle oryginalnym prezentem, który będzie doskonałą bazą do projektowania wnętrza Waszego domu. Voucher na warsztaty z aranżacji wnętrz to również świetny pomysł na podarunek dla małżeństwa, a także fajny sposób spędzenia czasu z przyjaciółką!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent dedykowany dla dwóch osób. Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok 1 godziny. Drugi etap to praca warsztatowa na przykładach własnego wnętrza. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natalia Nguyen Hong Diep

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.