Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Metamorfoza Twojego Domu Według Feng Shui | Warszawa

0.0 0 Opinii

Metamorfoza Twojego Domu Według Feng Shui | Warszawa


Warszawa
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

861,00 zł

861,00 zł

O prezencie

Ciągle czujesz się przytłoczony, a mieszkanie nie zapewnia oczekiwanego komfortu i wyciszenia po długim dniu pracy? Zaproś pozytywną energię do swojego domu i dokonaj rewolucji razem z Natalią Nguyen! Aranżacja wnętrza według zasad Feng Shui to duży krok w stronę nie tylko przytulnego mieszkania, ale również lepszego życia i harmonii. Zaufaj kulturze Dalekiego Wschodu i uwolnij się od chaosu, by poczuć się dobrze we własnym domu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach (2h) z urządzania wnętrz zgodnie ze sztuką Feng Shui w domu uczestników. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej.

Jakie tematy będą omawiane podczas warsztatów?
Warsztaty zapewnią uczestnikowi wiedzę dotyczącą m.in. ustawiania mebli, dobierania dodatków i zestawiania kolorów.

Jak będą wyglądały warsztaty?
Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok. 1 godziny. Drugi etap to praca warsztatowa na przykładach własnego wnętrza.

Kto przeprowadzi warsztaty?
Warsztaty przeprowadzi Natalia Nguyen. To architektka-urbanistka, projektantka wnętrz, mebli, oświetlenia oraz biżuterii. Szersza publiczność zna ją z programów telewizyjnych, tj. "Pan i Pani House", "Bitwa o dom" emitowanych na antenie TVN.

Dlaczego warto urządzać wnętrza zgodnie ze sztuką Feng Shui?
Wnętrza zaaranżowane według zasad Dalekiego Wschodu pozwolą otoczyć się pozytywną energią, harmonią, a także przyciągnąć szczęście do swojego życia.

Warsztaty Aranżacji Wnętrza Według Zasad Dalekiego Wschodu u Ciebie w Domu sprawdzą się jako:
podarunek dla pary, prezent ślubny, prezent dla rodziców

Zastanawiasz się, jak wybrać prezent ślubny, który nie tylko zaskoczy Młodą Parę, ale również będzie praktyczny? Wybierz warsztaty aranżacji wnętrza! To wspaniały prezent dla pary, która decyduje się na nowe mieszkanie. Voucher prezentowy na takie warsztaty to również świetny wybór na podarunek dla rodziców, którzy pragną zmian i harmonii.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok 1 godziny. Drugi etap to praca na własnym wnętrzem. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Prezent obejmuje dojaz do nieruchomości w Warszawie i okolicach (do maksymalnie 50 km).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natalia Nguyen Hong Diep

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje