Metamorfoza Twojego Domu - Home Staging | Warszawa

0.0 0 Opinii

Metamorfoza Twojego Domu - Home Staging | Warszawa


Warszawa
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

861,00 zł

861,00 zł

O prezencie

Pragniesz upodobnić swoje mieszkanie do tych z katalogów wnętrz? A może masz na sprzedaż dom, który wymaga zwiększenia atrakcyjności? Na warsztatach z Home Stagingu dowiesz się, jak zaaranżować przestrzeń i wyeksponować najlepsze cechy Twojego mieszkania, by zaoszczędzić czas i pieniądze, których wymagałby remont. Poznaj zarówno mocne, jak i słabe strony nieruchomości i ciesz się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach (2h) z Home Stagingu dla dwóch osób. Organizator zapewnia prezentację i materiały do pracy warsztatowej. Warsztat odbywa się w Twojej nieruchomości.

Jak będą wyglądać warsztaty?
Warsztaty polegają na przekazaniu wiedzy z zakresu urządzania wnętrza w celu podniesienia jego atrakcyjności sprzedażowej/inwestycyjnej lub zmiany i uatrakcyjnienia własnego wnętrza.

Czym jest Home staging?
Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu, obejmujące aranżację przestrzeni i podkreślenie funkcjonalności wnętrza tak, by zachęcić do jej zakupu. Home staging oszczędza czas, pieniądze i znacznie skraca czas sprzedaży.

Czy wiedza wyniesiona z warsztatów przyda się we własnym domu?
Oczywiście. Home staging to szereg rozwiązań, które zwiększają atrakcyjność mieszkania/domu. Z powodzeniem można je zastosować we własnych czterech ścianach!

Warsztaty Home Staging sprawdzą się jako:
prezent dla pary, podarunek dla kobiety, prezent dla męża

Warsztaty Home Staging to idealny wybór na prezent dla męża, pracującego w branży nieruchomości, jak i podarunek dla kobiety, która ceni sobie doskonałą aranżację wnętrza. Voucher prezentowy to również świetny pomysł na oryginalny podarunek dla pary, która w najbliższej przyszłości planuje zmianę mieszkania i chętnie dowie się, jak je uatrakcyjnić.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Prezent obejmuje dojaz do nieruchomości w Warszawie i okolicach (do maksymalnie 50 km).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natalia Nguyen Hong Diep

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.