Metamorfoza Twojego Domu - Home Staging | Warszawa

0.0 0 Opinie

Metamorfoza Twojego Domu - Home Staging | Warszawa


Warszawa
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

861,00 zł

861,00 zł

O prezencie

Pragniesz upodobnić swoje mieszkanie do tych z katalogów wnętrz? A może masz na sprzedaż dom, który wymaga zwiększenia atrakcyjności? Na warsztatach z Home Stagingu dowiesz się, jak zaaranżować przestrzeń i wyeksponować najlepsze cechy Twojego mieszkania, by zaoszczędzić czas i pieniądze, których wymagałby remont. Poznaj zarówno mocne, jak i słabe strony nieruchomości i ciesz się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach (2h) z Home Stagingu dla dwóch osób. Organizator zapewnia prezentację i materiały do pracy warsztatowej. Warsztat odbywa się w Twojej nieruchomości.

Jak będą wyglądać warsztaty?
Warsztaty polegają na przekazaniu wiedzy z zakresu urządzania wnętrza w celu podniesienia jego atrakcyjności sprzedażowej/inwestycyjnej lub zmiany i uatrakcyjnienia własnego wnętrza.

Czym jest Home staging?
Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu, obejmujące aranżację przestrzeni i podkreślenie funkcjonalności wnętrza tak, by zachęcić do jej zakupu. Home staging oszczędza czas, pieniądze i znacznie skraca czas sprzedaży.

Czy wiedza wyniesiona z warsztatów przyda się we własnym domu?
Oczywiście. Home staging to szereg rozwiązań, które zwiększają atrakcyjność mieszkania/domu. Z powodzeniem można je zastosować we własnych czterech ścianach!

Warsztaty Home Staging sprawdzą się jako:
prezent dla pary, podarunek dla kobiety, prezent dla męża

Warsztaty Home Staging to idealny wybór na prezent dla męża, pracującego w branży nieruchomości, jak i podarunek dla kobiety, która ceni sobie doskonałą aranżację wnętrza. Voucher prezentowy to również świetny pomysł na oryginalny podarunek dla pary, która w najbliższej przyszłości planuje zmianę mieszkania i chętnie dowie się, jak je uatrakcyjnić.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent dedykowany dla jednej lub dwóch osób. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Prezent obejmuje dojaz do nieruchomości w Warszawie i okolicach (do maksymalnie 50 km).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natalia Nguyen Hong Diep

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.