JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Aranżacji Wnętrz Według Feng Shui | Warszawa

Warsztaty Aranżacji Wnętrz Według Feng Shui | Warszawa


Warszawa
1 os.

430 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
430 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Interesujesz się kulturą i sztuką Dalekiego Wschodu? A może po prostu czujesz się przytłoczony chaosem panującym w mieszkaniu? Otwórz się na zmiany i daj się zainspirować do tworzenia wnętrz, które zadbają o Twój komfort i harmonię. Dzięki warsztatom przeprowadzonym przez Natalię Nguyen dowiesz się nie tylko, jak zaplanować przestrzeń mieszkalną, ale również zyskasz narzędzie do osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach (2h) z urządzania wnętrz zgodnie ze sztuką Feng Shui dla jednej osoby. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej.

Jakie tematy będą omawiane podczas warsztatów?
Warsztaty zapewnią uczestnikowi wiedzę dotyczącą m.in. ustawiania mebli, dobierania dodatków i zestawiania kolorów.

Jak będą wyglądały warsztaty?
Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok. 1 godziny. Drugi etap to praca warsztatowa na przykładach własnego wnętrza.

Kto przeprowadzi warsztaty?
Warsztaty przeprowadzi Natalia Nguyen. To architektka-urbanistka, projektantka wnętrz, mebli, oświetlenia oraz biżuterii. Szersza publiczność zna ją z programów telewizyjnych, tj. "Pan i Pani House", "Bitwa o dom" emitowanych na antenie TVN.

Dlaczego warto urządzać wnętrza zgodnie ze sztuką Feng Shui?
Wnętrza zaaranżowane według zasad Dalekiego Wschodu pozwolą otoczyć się pozytywną energią, harmonią, a także przyciągnąć szczęście do swojego życia.

Warsztaty Aranżacji Wnętrza Według Zasad Dalekiego Wschodu sprawdzą się jako:
prezent urodzinowy, podarunek dla żony, prezent z okazji Bożego Narodzenia

Prezent dla żony, która ceni sobie odpowiedni wystrój wnętrz może sprawić kłopot. Zamiast kupować figurki i inne elementy wyposażenia, postaw na oryginalny prezent, który będzie fantastycznym przeżyciem i źródłem szczęścia. Takim podarunkiem jest właśnie voucher na warsztaty, które świetnie spełnią się w roli podarunku urodzinowego, jak i prezentu gwiazdkowego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent dedykowany dla jednej osoby. Zajęcia składają się z 2 etapów. Pierwszy etap polega na przekazaniu wiedzy teoretycznej dotyczącej urządzania wnętrza zgodnie z zasadami Feng Shui - ok 1 godziny. Drugi etap to praca warsztatowa na przykładach własnego wnętrza. Organizator zapewnia prezentację, materiały do pracy warsztatowej. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.