Hedonia Squash

Lubisz sportową rywalizację i chcesz zadbać o kondycję? Wybierz się na lekcję gry w squasha! Hedonia Squash to klub zlokalizowany w Trójmieście, w którym możesz spróbować swoich sił na korcie bądź doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów. Nowoczesna infrastruktura, dogodna lokalizacja oraz duża ilość kortów, sprawiają, że chętnie się tu wraca! Squash to sport szalenie wysiłkowy i świetna zabawa, dlatego podczas jednego treningu możesz spalić nawet 1000 kalorii i nawet nie zorientujesz się kiedy to się stało ????! Dzięki indywidualnej lekcji z trenerem nauczysz się poprawnej techniki gry, która pomoże Ci osiągnąć lepszy performance. Pakuj strój treningowy i ruszaj do Hedonia Squash, a gwarantujemy, że prędko będziesz chciał to powtórzyć!
Szukaj po kategorii

Hedonia Squash Gdańsk

Kochasz aktywność fizyczną? Lubisz próbować nowych dyscyplin? Spróbuj gry w squasha w Hedonia Squash! Zadbaj o kondycję i dobre samopoczucie! Pod okiem doświadczonego trenera nauczysz się prawidłowej techniki gry. Sprawdź jakie to proste! Odbijaj piłeczkę od ściany i poczuj, jak pracuje całe Twoje ciało!

Hedonia Squash - indywidualna lekcja squasha w Gdańsku

Hedonia Squash to specjaliści w swojej dziedzinie! Pod okiem jednego z trenerów w mig złapiesz wszystkie zasady i będziesz mógł cieszyć się zabawą przez długie lata! Poczuj moc endorfin! Przekonaj się jak szybko poprawiasz swoją kondycję oraz spalisz setki kalorii! Baw się i trenuj jednocześnie. To możliwe w Hedonia Squash!

Squash w Gdańsku z Hedonia Squash

Podczas godzinnej gry w squasha możesz spalić aż 1000 kalorii! Wybierz się na lekcję indywidualną i odkryj, jak niesamowitym sportem jest squash!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.